Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit gondoltok errol a babakocs...

Mit gondoltok errol a babakocsirol? Ismeri valaki ezt a fajtat?

Figyelt kérdés

[link]


Graco Modes Click Connect Travel System Stroller - Antiquity

(remelem,hogy ott is bejon az oldal)

megneznetek a rovid videot? Ott bemutatjak, hogyan is funkcional ez a kocsi. Nekem tetszik, hogy 3az egyben. Bar a hordozot azt csak a kocsiba hasznalnank. Szerintetek?


2015. jan. 8. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem egy videot. Nekem ugy tűnik, h ehhez nincs mózes, szerintem ez csak 2 az egyben.. de ha lehet külön venni hozzá, akkor jó cucc lehet.

Mi Hauck Viper triot vettünk a brendonban 75-ért, az mindent tud amit kell (persze minden az igényektől függ).

Terepes-nagykerekű, a hordozója autósülés is, nagy a mózes része és csak 3 kerekű, és nem is borulékony pedig olyan keskeny, h mindenhol elmegy, kicsire csukható és nagyon könnyű megemelni, szóval mindent tud és jól bírja a strapát.

Ilyen v ehhez hasonló Gracot sokat látni az utcán, tehát ez sem lehet rossz, de engem zavarna h elől 2 kicsi kerék van,folyton megemelni a legkisebb járdahibánál is ... uncsi.

2015. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs mózes hozzá, mondjuk nekem soha nem hiányzott, az enyémekhez sem volt.

Szerintem jó kis kocsi. Az első kerekek azért nem olyan kicsik, hogy bármiben elakadjanak, nyilván nem rodeózni készülsz vele. Az én kocsimnak is ilyen méretű kerekei vannak, átmegy mindenen. Nekem két dolog nem tetszik benne. Az egyik, hogy összecsukva is nagyon nagy, a másik pedig, hogy szerintem nehéz. Ha neked ez nem gond, akkor szerintem praktikus darab, és a Graco általában tartós is.

2015. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mozes nincs, de teljesen dontheto viszintesig, igy mozeskent funkcional. Egy hasonlot mar neztem is szemelyesen, es tenyleg teljesen viszintesre dontheto.
2015. jan. 8. 16:54
 4/4 A kérdező kommentje:
ja, es nyilvan kulfoldon vagyunk, itt nincsennek jardak, vagy is ha kozlekedek, akkor egybeolvad a jarda az uttal stb. Minden bevasarlo kozpont fotocellas lepcso nelkul. Szoval nekem ez nem szamit, hogy a kereke kicsi.
2015. jan. 8. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!