Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit gondoltok erről a Kunert...

Mit gondoltok erről a Kunert Vip babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 4. 02:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, amit belinkeltel ott nem voltak jellemzok rola, de itt van [link] jellemzok alapjan is jo, de talaltam neked egy oldalt ahol akcios

[link]

2014. jan. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha nem vennék. Gagyi és rozoga. Kinézetre jó, de nyekereg, nyikorog, a kerekei feladják a szolgálatot nagyon hamar, a váza gyenge, összességében semmi anyag nincs benne, egy kalappal sem ér.
2014. jan. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekünk pont ilyen volt, 2 babát szolgált ki, és utána barátoknak ajándékoztuk, mert tökéletes állapotban volt. Kertvárosban használtuk, sokat csavarogtunk, erdőt jártunk, és maximálisan elégedettek voltunk vele.

Városba nem ajánlanám, mert nagy, és nehéz, lenne pl tömegközlekedésre felcipelni, de családiházas környékre, túrázni kiváló.

2014. jan. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is Kunert Vip babakocsink van, de bolygósítható kerekű. Szerintem érdemesebb ilyet venni, és ha jól körülnézel, találsz ennyiért már olyat is. Én szeretem, nagy, masszív babakocsi. Súlya van, de nem zavar, mert elég ritkán emelgetem. Mi városban használjuk, de tömegközlekedésre nem szállnék fel vele, mert ahhoz valóban nehéz. Már több mint egy éve használatban van, és eddig (kop-kop) nincs semmi baja. Én szeretem. Könnyű szerintem irányítani is, legalábbis én egy kézzel eltolom, ha szükséges. Hátránya, hogy összecsukva is nagy helyet foglal, de ez nekünk nem gond, mert nincs kocsink, így nem volt szempont ez sem. Szerintem ha ilyen kocsit akarsz, akkor még böngéssz, találsz jobb ajánlatot. De ha nem vagy biztos a dolgodban, nézd meg egy bababoltban.
2014. jan. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!