Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Graco tour delux babakocsi...

Graco tour delux babakocsi újszülött kortól ajánlott Mózes nélkül?

Figyelt kérdés

Most készülünk kocsit venni, picim 1honapos eddig kenguruztunk. Nagyon tetszik a kocsi, találtam nagyon jó árban de a Mózes része nincs meg hozzá. Így használható? Télen jó lesz így? Fiammal pár éve beby Lux volt utaltam, nagy irányithatatlan...

Ez nagyon tetszik, szerintetek?


2015. jan. 10. 03:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jó babakocsi egyébként. Ha a sportrész vízszintesig dönthető, akkor szerintem elég, ha teszel bele egy bundazsákot plusz lábzsák és betakarod. Én így használtam a gyerekeimnél ehhez hasonó Giraffe Club babakocsit, nem volt hozzá mózes. Semmi bajuk nem lett. Azér lábzsákot a bundazsákra mindenképp használj.
2015. jan. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólóval egyetértek. Nagyon jó kocsi. Nekem kettő is van, egy régebbi típus és egy új. Csak ajánlom!

Ha mózest szeretnél venni OLX vagy Jófogáson vannak eladóak.

2015. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!