Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi,8 az egyben, létezik?

Babakocsi,8 az egyben, létezik?

Figyelt kérdés

A kislányom 3 éves lesz, mire érkezik a kis tesó. Az autónk egy Ford focus kombi, de van egy középtermetű kutyánk, aki gyakran velünk tart a csomagtartóban.

A babakocsi kérdésnél sok sok szempontot kell figyelembe vennem és jó lenne tudni, hogy létezik e egyáltalán ilyen babakocsi, ami mindegyik elvárásnak megfelel. :D


NEM lehet multifunkciós, mert a levehető mózest az autóban (ha mindannyian megyünk) nem tudom hova tenni.


Nézzük:

-Esernyőre, vagy lapra csukható kell, ami vízszintig (!)dönthető

-Tesó fellépőt, vagy kis ülést lehessen hozzá csatlakoztatni, mert a lányom elég lusta és ki tudja, ha még akkor is elfárad, pihenhessen kicsit.

-MAGAS tolókar!! (Én 183, Férjem 193 cm!!)

-nagy, masszív kosár alul, mert sokat vásárolok

-láb között kicsúszás gátló, nekem nagyon fontos. (egy egy hiszti esetén jó szolgálatot tesz, mert betenni még csak csak tudom, de bekötni nehéz egy megfeszülő gyereket, de ha ott a kicsúszás gátló, már az is elég, nem tud kiesni. :D

-Nagy kupola, a nap ellen, mert tavaszi baba lesz

-Nem árt, ha nem egy óriás (és az sem baj, ha könnyű), mert a panel házban a liftbe be kell férjek a lányommal és a kutyával is egyszerre.

-80 ezer alatt legyen. :)



2014. szept. 11. 11:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Pl: Abc Design kocsik közt keress, vagy Jane Nomad hirtelen ezek ugrottak be.
2014. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

veszel egy fektethetős sport kocsit

az pont megfelel ezeknek


-Esernyőre csukható - 175fokig dönthető ált


-Tesó fellépőt - ezt szinte mindegyikhez lehet csatlakoztatni


-MAGAS tolókar!! (Én 183, Férjem 193 cm!!) - meg kell nézni jó e


-nagy, masszív kosár alul, mert sokat vásárolok - ilyet csak a nagy babakocsikhoz van - de az nem azért van h beletegyél 10kg lisztet !


-láb között kicsúszás gátló, nekem nagyon fontos. - ez is van minden sport kocsin


-Nagy kupola,- ha pont szembe süt a nap akkor teljesen mindegy mekkora a kupola + napernyőt veszel hozzá!


-Nem árt, ha nem egy óriás - ezért a sport kocsi, olyan 10kg körül vannak arányaiban kicsit be fog férni


-80 ezer alatt legyen. :) - mindenképpen alatta lesz :-)

2014. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hidd el nézegettem, sajna nem mind felel meg.

Rengetegnek nagyon alacsony és nem állítható a tolókarja, a kupola sajna szintén nagyon kicsi, de van, amelyiken majdnem a karfáig lehet lehúzni, azaz még a szemből sütő napot is ki tudja védeni.

Egyáltalán nincs mindegyiken a láb között kicsúszás gátló. sajna.

A dőlési szögét is rosszul tudod. Sok sport babakocsit csak 150 fokig lehet dönteni, szóval nem olyan egyszerű ám. :)

2014. szept. 11. 12:19
 4/18 aHermann ***** válasza:

Szia!

Esetleg ez?


[link]


A legtöbb feltételednek megfelel. Könnyű tolni, én egyszer kipróbáltam a Brendonban.

2014. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Jónak tűnik, de kicsúszás gátló sajna nincs rajta, elég nehéz és jó lenne, ha víz szintig dönthető lenne.

szimpi, majd megnézzük, köszi. :)

2014. szept. 11. 12:50
 6/18 A kérdező kommentje:
Ez sem annyira rossz. :) Bár itt is hiányzik egy két apróság. :D
2014. szept. 11. 12:58
 7/18 A kérdező kommentje:
2014. szept. 11. 12:58
 8/18 A kérdező kommentje:
2014. szept. 11. 13:04
 9/18 aHermann ***** válasza:

Esetleg nézd meg a Hauck Duettet is. Ott a felső ülés mózes és sportrész egyben.


http://www.youtube.com/watch?v=ueazBHJJ29E


[link]

2014. szept. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem értitek. :)

CSAK egyben összecsukható, és sport babakocsi lenne jó. Nem fér el az autóban és nem is szeretném, ha mózes rész lenne külön hozzá. :)

2014. szept. 11. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!