Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kezdőknek ajánlott a nandu...

Kezdőknek ajánlott a nandu hordozókendő?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdő voltam, első babás. Az elejétől kezdve nandut használunk. Nagyon szeretjük. 7 hónapos a fiam
2015. jan. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nanduból is sok széria van, ha nem ismered a kendőket kérj meg valakit, aki segít választani. Ha nem jó kendőt választasz, elveheti a kedved a hordozástól. A nem jó kendő azt jelenti, hogy kényelmetlen kötni és viselni, nem törik be az anyag, merev, szétcsúszik, állandóan igazítani és újra kötni kell. Az ideális hosszúságot és kendő formát is szem előtt kell tartani (Elöl hordozáshoz, újszülöttnél nem ugyanannyi anyag kell, mint mikor nagyobb és csípőn viszed. Csak Te, vagy apukája is szeretne hordozni? A csapott kendővég előnyös a kötésnél). Esetleg a városodban lévő hordozós klub segíthet, bérelhetsz is néhány félét, hogy lásd, mit szeretnél. Nekem hosszúkendőm van Lana, fekete/szürke. Előtte Didymost használtunk. Abban az a jó, hogy hosszanti csíkozású, ami segíti a kötést, könnyű átlátni, hogy melyik a teteje, sávonként feszítésnél látod, hogy hol fogd. Igaz, ezek drágák. Én használtan vettem 14500-ért, de el is tudom adni ennyiért.
2015. jan. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ment a zöld kéz ;)

Sajnos én egy kis városban lakom, itt semmi hordozással kapcsolatos dolog sincs. Nem igazán elterjedt errefelé :/

2015. jan. 18. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. kérdésed van hordozással, kendővel kapcsolatban, szívesen segítek. Írj privit!
2015. jan. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!