Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű csatos ssc babahordozó?

Figyelt kérdés
Strapabíró hordozót keresek, 10 hónapos kor feletti babának.

2015. jan. 2. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem Ergobaby van, imádom!
2015. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

A legjobb minőségűek az egyedi, kendőből varrt csatosok.

Pl. Lujzus, Encsi, Csengelino, Sweetberry... Ezeket mind megtalálod facebookon!

2015. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

A Manduca szuper jó minőségű!

Én úgy vettem használtan, hogy előttem 2 gyereket hordoztak benne.

Már másfél éve használom, most 14 kg a lányom, napi szinten kb. 1 órát benne van és semmi baja, tökéletes a minősége a mai napig, ráadásul rettentő kényelmes.

2015. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is az ergobabyre és a manducára gondoltam első körben, de használtan venném, és pont ezt a kettőt hamisítják leginkább. Félek, hogy nem ismerném fel a hamisítványt. A magyar márkákról (liliputi, babbinka, magyarinda) milyen tapasztalataitok vannak?

A kendőből varrt csatosokról még nem is hallottam, úgyhogy köszönöm szépen, meg is nézem őket!

2015. jan. 4. 17:52
 5/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Minőségben a Liliputi van talán a végén. A Magyarinda jó, de keskeny a terpesze, az én fiam 80 cm és kinőtte.

A Babbinka is nagyon jó, és kimndottan totyogó méret, a "gyári" csatosok közül talán a legtovább jó.

2015. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És a Babbinka hosszú távon nem terhel jobban vállra? Azért kérdezem, mert a vállpántja nem a body oldalához csatlakozik, hanem a fenékhez, és nekem a vállam hamarabb megfájdul, mint a derekam.
2015. jan. 4. 23:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pópópánt :) részedre ez nem változtat a súlyelosztáson, nem húzza a válladat, de a babának előnyösebb, mert a popója alá viszi a terhelést, ezzel a gerincét kímélve.
2015. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Gremese van, és nagyon kényelmes. 1 éves, de újnak néz ki.
2015. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 5. 18:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem hamis Manduca van, tökéletes 1 éve! Semmi különbség, uott gyártják. Csak sokkal olcsóbb.
2017. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!