Niki.23 kérdése:

Jackmar Raptor 3az1-ben multifunkciós babakocsit használt . Kinél hogy vált be, mennyire strapabíró? Párommal több gyereket is szeretnénk, jó lenne egy olyan babakocsi ami 3 gyerköcöt is kiszolgálna, és az ára sem az egekben van! Max: 80. -85. 000

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 11:44
 1/5 H.Orsolya ***** válasza:

Szia. Nekünk az van, még a akkor vettük, mikor elkezdték behozni. Én nagyon szeretem, a mózesét, meg a hordozóját imádtam. A sportrész se rossz, de abba azért van egy kis kellemetlenség, de mi mondjuk a fiamnál azt nem használtuk sokat. Most jön a hugi, ő is ezt a kocsit fogja használni, hibátlan állapotba van, pedig rengeteget mostam a huzatot. Összességébe nagyon szeretem.

Amit tudok ajánlani hozzá, de bármilyen felfújható kerekű babakocsihoz, hogy egy bicikliboltba tetessetek bele defektgátló folyadékot :)

2015. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 H.Orsolya ***** válasza:
jah, és nagyon strapabíró, jó rugózás, simán lehet vele terep rallyzni :)
2015. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Színben ti melyiket választottátok? Nekünk fiú lesz barnát néztük ki.
2015. febr. 4. 12:59
 4/5 aHermann ***** válasza:

Szia!

Előre is bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de feltűnt a kérdésedben, hogy több babára keresel kocsit.

Én a helyedben inkább olyan kocsiban gondolkoznék el, amit tesókocsiként is tudok majd használni, ha kicsi lesz a korkülönbség.

Már az általad belőtt áron is lehet tesóüléssel bővíthető szimplakocsit kapni, ami strapabíró. Pl. Hauck Duett, Graco Trekko Duo


Így utólag én inkább ezt tettem volna, 3 gyerkőcünk van kis korülönbséggel. Mondjuk a nagy születésekor még nem is nagyon voltak ilyen jellegű kocsik itthon.

Amúgy a mi első babakocsink hasonló a Raptorhoz, már a harmadik gyerek használja, és semmi sem rossz rajta.

2015. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 H.Orsolya ***** válasza:

[link]


kislány is ezt fogja használni

2015. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!