Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke babakocsi falura?...

Stokke babakocsi falura? Olyan anyukák válaszát/véleményét várom, akiknek szintén erre a babakocsira esett a választásuk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy falunk lakunk, és nem tudom mennyire érdemes a stokke babakocsit választanunk. Vannak jobb, de sajnos rosszabb utak is errefelé. Igaz hamarosan költözünk egy szebb, jobb helyre :) Nem okoskodókra vagyok kíváncsi, hanem olyan anyukák válaszára/véleményére akik szintén ezt használják :)
2015. febr. 11. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj falun nem fogják tudni hogy mennyibe került.Nekem nem ilyen babakocsim van,de ugyanez a kategória.Ha ez tetszik vedd meg.Soha ne vegyél olyat ami nem tetszik,mert csak cserélgetni fogod a babakocsikat.
2015. febr. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem izgat, hogy ki mit mondd, vagy hogyan néz rám amiatt, hogy drága... Az útviszonyok miatt kérdeztem! :)
2015. febr. 12. 08:45
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon könnyű és masszív kocsi, kisujjal lehet tolni de szerintem inkább városba jó minőségű betonútra, utcai járólapokra, plázákba való.

Sáros, köves, földes úton a kerekei lehet tönkremennek

2015. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne vegyél!

Épp most írtam egy másik kérdéshez, hogy örültem hogy eladtam!

Rossz macskaköves utakra egyáltalán nem való, homokban tengerparton még eltoltam, DE!

A mózese irtó kicsi a lányom kinőtte 3 hónapos korában, és még nem tudott ülni, így meg voltunk lőve!!

A hordozója 75 ezer volt, és 6 hónapos korig tudtuk használni utána vettem egy másikat ülni tudó babáknak.

Egy éves kor után ki be ugrál a gyerek a babakocsiból és te emelgetheted fel-le a kocsiból a derakam leszakadt!

Ekkor adtam el, és vettem egy ugyanolyan könnyen tolható esernyőkocsit a Mamas and Papasnál ami nagyon jó! Egy éves kor után már inkább esernyő kocsit ajánlok.

Nekem nagyon nagy csalódás volt, az egyetelen előnye, hogy könnyen manőverezhető, de max egy éves korig hasznáható uána már nem... Én majdnem 400 ezret fizettem, kocsi, hordozó mózes és lábzsák, vadiújan vettem a brendonban piros színben és veszteséggel tudtam csak eladni.

A kocsim és csomagtartója is nagy, de bonyolult elővenni és összerakni, a fele csomagtartót mindig elfoglalta.

Elegáns, divatos, de nem életszerű a használata.

2015. márc. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!