Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hány babakocsira van szükség?...

Hány babakocsira van szükség? Eddig van nagykerekűnk meg egy kisebb sport babakocsi. Szükség van egy könnyebb esernyőre csukhatóra is utazáshoz?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Elég lesz a kisebb sport kocsi.
2014. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom te hogy vagy vele de én nem tennék sportkocsiba egy újszülöttet. Nagykerekűre akkor van szükség ha rosszak a terepviszonyok és esetleg túrázni is szeretnétek vele. Esernyő kocsit nem vennék előre a gyerek születése előtt, mert vannak olyan gyerekek akiket már nem lehet kocsiba tuszkolni onnantól hogy elkezdenek járni, arra esetleg ráértek később ha lustibb lesz a baba és sokáig cipelteti a fenekét.
2014. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Babeli Zurzavar ***** válasza:
hany kocsira van szukseg? egy darabra/gyerek... elso korben mozeses (gondolom ez a nagykereku). ha ugyeseb valasztottad akkor ugyanez funkcional sport babakocsikent is, amibe mondjuk 6-7 honapos koratol teheted. Az elso 6 honapban, a moteskosar miatt igy is,ugy is nagy helyigenyu a babakocsi, nem ke utazashoz kisebb! kesobb ugyis eleged lesz abbol, hogy tolod a batar nagy babakocsit amig a gyerek valamit az ur menten bogaraszik, eladod es veszel egy esernyore csukhato sportot, vagy ha nagyon inadod a nagykerekud, akkor vesztek a nagyiekhoz egy sportot, es ha epp nem hozzajuk utaztok, akkor elviszitek azt! en megtehetnem hogy veszek 3 babakocsit, de minek?! ja es nem mellesleg, elore mar sak azert sem erdemes venni, mert lehet utalni fogja, vagy Te fogos utalni es folyton ujat es ujat kell kiprobalni, megvenni, eladni! na mondjuk ezert nem veszek uj babakocsit sem! tokeletes egy jo allapotu (korabban max egy gazdas) hasznalt is!
2014. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekunk ketto van. Egy nagy 3 kerekes, meg egy osszecsukhato konnyu esernyos babakocsi, Maclaren, utazashoz. Mi nagyon szertjuk a konnyu babakocsit nagyon sokat hasznaltuk utazashoz, mindossze 4.5 kg. Le lehet fektetni, kislanyunk mindig jokat aludt benne. Mi siman vittuk repulos utunknon is.
2014. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj azt lefelejtettem h a nagykereku babakocsinkhoz van mozeskosar is, mi azt hasznaltuk es most kistesonal hasznaljuk 4-5 honapos koraig mig ki nem novi, aztan a mozeskosarat ki lehet venni, es akkor sportkocsikent funkcional. Mi nem lakunk zotykolodos terepen, de setahoz nagyon jo a nagykereku. Igaz mi kulfoldon elunk es itt bababaratibb minden, a kocsink egy hathengeres nagy dog abba siman befer osszecsukva a csomagtartoba, az uzletek ugy vannak megepitve h a nagykerekes siman befer, ahol be es ki lehet menni az uzletbe. Viszont ha otthon kene evvel kozlekednem nem tudom, mert nekunk a konnyitett vazas van ami 11 kg, de azt felrakni modnjuk busszra vagy avval metrozni haaaaaatttt nem tudom.... Viszont kezdtekeben meg a nagykereku jobb a setaknal h ne zotykolodjon a feje. Nekunk amikor otthon voltunk a MAclaren is gondot okozott a kozlekedesnel. Mi legeloszor a kislanyunkat 10 honaposan raktuk a MAclaren-be mikor hazautaztunk es o szerette nagyon ezt a babakocsit.
2014. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekunk 1 van, nem veszunk tobbet
2014. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!