Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik jobb? Baby Design mini...

Melyik jobb? Baby Design mini vagy Hauck Shopper.

Figyelt kérdés
Kösszű vázas babakocsit szeretnék ami nem drága és strapabíró. Illetve jó ha nagy a kosara.

2015. febr. 21. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt shopperem, de sajna nem jött be sok szempontból. Nehéz volt irányítani, kényelmetlenül ült benne a gyerek, mert kb. 135-180 fok között lehet állítani az ülés támláját, szóval max. félülő helyzetig, amitől előre csúszott benne, és csak a biztonsági öv tartotta szinte, hogy ne csússzon ki. Viszont az jó volt, hogy kicsi és keskeny, mindenhol jól elfért. Ezért én is valami hasonlót keresgélek, csak ezen hibák nélkül.

viszont ma voltunk az Auchanba, és ott láttam a Lorelli Start, az hasonló volt, de sokkal könnyebb. Nem tudom mennyire lehet gagyi, de nekem így első tologatásra tetszett, de elfelejtettem megnézni a függőleges támla állítási lehetőségét, mert siettünk, de így eléggé tetszett, jó nagy kosara van alul, és ilyen könnyű kocsival még nem találkoztam.

Viszont ott semmiképp sem szabad megvenni, mert sokkal drágább mint máshol.

2015. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

anno én is lorellit akartam, de nagyon sokat rosszat írtak róla. Azt mondják nagyon rossz minőség, így azt hanyagoltam. Babaszafariban talán a legolcsobb. Főleg ha van törzsvásárlóid is.

Baby design-ról hallottál valamit?

2015. febr. 21. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!