Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Teljesen elvesztem a részletek...

Teljesen elvesztem a részletekben. Hauck malibu, Tutek zapp (lengyel), Peg Perego book plus?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mind teljesen más kategória, de mindnek van előnye és hátránya is.

Ára annyiban lényeg, hogy áldozok rá többet is, ha kiszolgál tökéletesen.

Amit szeretnék:

mind három része beletartozzon

nagy, gumi kereke legyen

sok féle úton tolható legyen

Könnyű legyen (panel lakás miatt)

strapabíró minőség, nem szeretném x hónap múlva lecserélni.


Őszintén most a Peg perego a legnyerőbb, de elég húzós az ára. A Tutek hasonló, fele annyiért, de lengyel, amit elég sokan szídnak. A hauck pedig a legkönnyebb, legkisebb, de nem igazán érzem megbízhatónak.


Mindenkinek köszi az építő véleményt!



2015. febr. 25. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Peg Perego volt. Nem Book plus, hanem egy korábbi modell, de nagyon hasonlított a Book plus-ra. Én imádtam, tökéletes volt mindhárom része. Annyi, hogy nekünk két karos volt és így esernyőre lehetett zárni. Amit te szeretnél az gondolom lapra zárható. Persze ez nem baj, ha úgy is befér az autóba.
2015. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hauck Malibu babakocsink is volt! A lehető legrosszabb ami létezik sajnos ezt kell mondjam! A kerekei túl kicsik, kétszer ki is törtek ki kellett cserélni, egyszer a váz is eltörött miközben benne ült benne a picim, ezt is ki kellett cserélni 1 évig volt meg és megszabadultam tőle, a hordozójában ül a baba nagyon kényelmetlen és lötyög a mózes része úgy szintén. Egyetlen előnye volt, hogy könnyű! A huzatát nem lehet mosógépbe mosni mert nem fér bele, pedig 7 kg-mos mosógépem van! A lehető legrosszabb széria! Helyette egy Bebetto Nico babakocsit vettem szuper jó, a legjobb eddigi babakocsiink közül!
2015. febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!! A hauck akkor egyre inkább kilőve.. a kocsiba beférne az egy karos is, mert egyterűnk van. Bár azért lényeges ez a szempont is, mert a lakásba sem mindegy hogy fér el.

Még annyi, hogy a lengyek már Commi néven fut. Hátha így van valakinek tapasztalata vele...

2015. febr. 25. 10:45
 4/4 anonim válasza:
Kerüljétek a TUTEK-et!!!! Mi nagyon megszívtuk vele, és nem kívánjuk senkinek se, hogy az legyen vele, ami velünk is!! Inkább sokkal olcsóbbat, vagy drágábbat vegyetek, de ezt NE! Mi 150-et fizettünk érte, és nagyon alacsony minőséget nyújt!!
2019. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!