Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Totális dilemma van babakocsi...

Totális dilemma van babakocsi ügyben! Megosztanátok a tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Ezzel szemezek, van valakinek ilyen?

[link]

Illetve praktikus tanácsokat, ajánlásokat szeretnék. Jó lenne tálcás, jó rugózású, könnyű és könnyen manőverezhető, lábammal nem beleakadós, járdán de enyhén kavicsos tóparton is tolható, "tartós-szép-olcsó" sportbabakocsi. Nyilván a legtöbb anyuka ilyet keres én pedig zöldfülü vagyok. Lenne javaslatotok?


2015. márc. 1. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is nemrèg cseréltem le a multifunkcionàlis babakocsinkat egy kisebb sportbabakocsira. Szemezgettem sok fajtàval az interneten de végül mikor elmentünk megvenni teljesen màs mellett döntöttem mint mikor "csak" nézegettem. Szerintem élőben próbàld ki és ott meglàtod melyik az amelyik praktikusabb nektek. Én is a babaszafariban vettem. Nem akartam sokat költeni rà de csak a kicsit dràgàbb mellett döntöttem, mert a 15 -18 ezer forintosak azèrt gyengébbnek tüntek. De persze lehet valakinek nagyon jól bevàllnak azok is. Én veled ellentétben pont az esernyôre csukhatosakkat néztem. És én màr tàlcàsat sem vennék. Nekem màr 1 èves a lànyom és engem idegesítene hogy ott van, mert nagy funkciojàt nem làtom. A kislànyom meg szeret nézelődni kihajolni. Ami mèg szempont volt nàlam hogy a hàttàmlàja azèrt tartsa a gerincét ne belesüppedje, és hogy lelehessen könnyen hajtani ha elaludna a kocsiban.
2015. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sandrachnologic ***** válasza:
Nekunk egy espiro magic 4 van, lapracsukhato. Mondjuk dragabb kategori@, 40volt, de most a masodik gyereknel is jo lesz meg, mert strapabíró. Konnyu tolni félkézzel is, van sportkarja, állítható a labtamla, jol hozzáférhető a pakolos resz, van kupola, merev a hattamla, des 175ig dontheto aludni. :) mi nem bantuk meg, hogy akkor tobbet adtunk ki ra, mert most ia jo lesz. Ja labzsakja is van.
2015. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hasonló babakocsink van, csak esernyőre csukható (Bertoni fiesta). Előnye,h könnyű, könnyen kezelhető, szinte vízszintesre dönthető, nagy kupola. Én szeretem is. Viszont ha nézem az igényeidet: ezeket a kis sportkocsikat nehezebb irányítani, mint a nagyobb kerekű multifunkciósat, a lábammal is belerúgok néha.

A tálcának én sem látom értelmét. A másik: az általad linkelt kocsiban csak bekötve utazhat a gyerek, mert a lába között nincs semmi ami tartaná. Ez nagyobb korában hátrány lehet.

2015. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van más mitával. Én szeretem arra jó ha megyünk valahova akkor elfèr a kocsiba ( vásárlás, dédihesz nagyszülőkhöz vagy esetleg csak a sarki boltba) kavicsos uton még nem toltam de macskakövesen igen és jól gurúl. Én felváltva használom a nagykocsit és a kicsit. Nekünk tökéletes. Annyit megér. másik meg ha a fiam járni fog könnyebb lesz utána futni egy ilyen kocsival mint a nagyobbal. Szóval jobb ha elmész megnézed Próbáld ki.
2015. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyenem volt. Doha többet. Azt hittem összecsuklik a lányom alatt. A lábammal mindig belerúgtam a fékbe. Volt egy kis gödör azon alig tudtam áttolni. A macska kőről nem is beszélve.
2015. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es vagy 5-ös válaszoló, megkérdezhetem, hogy ennek a karfája (vagyis a tálcája) levehető? Vagy mindig át kell emelgetni rajta a gyereket? Ha levehető, akkor könnyen lejön? Pl. lehet minden beülésnél levenni és visszatenni?
2015. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Könnyen leszedhető.amúgy nem kell mindig levenni de ha pl nem teszed fel akkor nincs vele probléma. :)
2015. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi :)!
2015. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Igen levehető bár elég nehezen.

Lehet csak mi fogtunk ki rosszat belőle.

2015. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!