Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Recaro Young sport, vagy...

Recaro Young sport, vagy Recaro Monza Nova-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Először Cybex Pallas fix gy.ülést szerettünk volna venni, de nem egy oldalon láttam olyan töréstesztet, ahol kirepült a gyerek az ülésből, mert nem tartott a az ülés. Ezért tértünk át az 5 pontos öves ülésekre (nézelődésképpen). Römer nem tetszik (persze nem ez az elsődleges hogy tetszen, hanem hogy biztonságos legyen, de mégis több évig fogom nézegetni), de a fent nevezett két ülés igen. Viszont a törésteszteken ez is csak megfelelt lett. Van esetleg olyan ülés ami biztonságos és ajánljátok?

2015. márc. 3. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a young Sportot néztem ki, és csak azért nem at vettem, mert elveszett benne a gyerek, így 9-25-ös Casualplay-t vettünk.

Láttam olyan töréstesztet, ahol fejre áll a kocsi. A 3. fordulatnál kiesett a pajzsból a bábu.

Nyugodtan vehetsz Recarót, jó ülés.

2015. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk Young sport van, szeretjük. Szerencsére nem kellett megtapasztalnunk, mennyire véd ( ne is kelljen soha), de a gyereknek kényelmes, biztosan fogja az öv. A Brendonban azt mondták mikor vettük, hogy panasz még nem volt rá. Az én fiam amúgy nem is viseli a pajzsos ülést (nem csodálom, olyan, mint egy kaloda), szóval nem néztem olyanokat.
2015. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!