Stokke Scoot vagy Crusi?

Figyelt kérdés
Olyan babakocsit keresek, ami nem foglal sok helyet az autó csomagtartójában, egy 5 hónapos gyerek tud a sportrészben aludni, tehát fektethető, ráadásul jó minőségű. Melyik babakocsit ajánlanátok a két Stokke babakocsi közül? Vagy ha nem ezeket, akkor melyiket?

2015. jan. 29. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem látok nagy különbséget,csak árban.Állítólag ezek elég nehezek,én megnézném az új Armadillo Flip-et vagy a Bugaboo Bee-t.
2015. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ. A Bugaboo Bee-t megnéztem boltban, de nekem olyan, mint egy játék babakocsi. Nagyon alacsony.

Az Armadillo Flip-et még vadászom, hátha meg tudom nézni valahol élőben.

A Scoot nekem nem tűnik nehéznek, legalább van benne anyat és nem műanyagból készült. Inkább az lenne a fontos, hogy összecsukva ne legyen nagy.

Olyan babakocsit szeretnék, ami kicsit magasabb, jól néz ki, masszív és jó minőségű. Nekem a legtöbb esernyő (és kicsire összecsukható) babakocsi olyan gagyinak tűnik.

2015. febr. 4. 19:51
 3/7 A kérdező kommentje:
*anyag
2015. febr. 4. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:

A Mamas and Papasban van Armadillo én próbáltam és baromi nehéz, 10 kiló fölött van. Átmenet az esernyőkocsi és a travel system babakocsik között. Őszintén engem nem győzött meg a 83 ezer forintos árával. Az Armadillo Flip pedig 170 ezer forint, plusz a mózes 60 ezer.

Nagyon kicsik a kerekei. A boltban jól tolható,de én nem venném meg...

Az Armadillo akkor jó, ha sokat jársz repülővel, mert engedik a gépre felvinni mivel a váz és ülés nem szétszedhető.

A Crusi nehéz terepviszonyokra való, én nem szerettem nem olya könyű tolni egy monstrum tulajdonképpen.

A Scoot- megjelent a legújabb, de újszülötteknek nem ajánlott, amúgy nincs sem lábtartója sem karfája, de masszív és végül is is lapra csukható. Nagyon elegáns, és könnyen kezelhető, de csak alvó és ülő pozíció van!! Szóval két pozíció ha veled szemben néz a baba, és asszem egy ha az utcát nézi!

Külföldi fórumokon nagyon lehúzzák a Scootot, állítólag nehéz tolni, mert beleütközik a lábuk vagy ehhez hasonlót olvastam nézz utána mielőtt 190 ezerért megvennéd.

2015. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Baby zen yoyo
2015. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem Xplorym volt. Most nézegetem hogy ugyan azt vegyek-e megint vagy a crusit, de tudnod kell hogy ezekhez nagy csomagtartó kell ám. A scoot meg amúgy nagyon csúnya... olyan fura az az ülés, hogy szörnyű :D Nyilván funkcióiban is más, de nézd meg a termék videóit és ott össze tudod hasonlítani. Én nem láttam élőben összecsukott crusit csak xploryt de az ülés ugyan az és önmagában az is hatalmas és a vázat is csak félbe lehet itt hajtani és szerintem az xplorynknak még kevesebb is volt a váza összehajtva, de élőben csak azt láttam. Szóval heti nagybevásárlásra nem tudod vinni a babakocsit (beleteszed a nagykosárba a hordozót a gyerekkel amíg baba, később bele is tud ülni). De tény, hogy kb az egész csomagtartót befoglalja.
2016. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül egy Trailz-t vettünk. Valóban nagy helyet foglal maga a váz a csomagtartóban, viszont nagyon stabil és jó nagy a csomagtartója. Jól használható terepen, rosszabb minőségű utakon. A Trailz-t inkább akkor használjuk, ha itthonról indulunk babakocsival (pl. elszaladunk a boltba, sétálunk, kirándulunk...). Tavaly használtan vettünk egy Scoot-ot is. Akkor még egész kényelmes volt a lányomnak, mostmár ki akar belőle csúszni, szóval el fogom adni. A scootot akkor használtuk, amikor autóval mentünk valahová, bevásárlóközpontba, stb. Teszteltem már pár babakocsit. Használtan vettem, pár hónapig használtuk aztán eladtam. Volt Emmaljungánk, de azt nagyon nem szerettem, mert hatalmas volt. Volt Mutsy Evo-nk is, az praktikus, de nem olyan szép. Egész stabil, nagy csomagtartója is van, viszonylag kicsire összecsukható, nem foglal sok helyet a csomagtartóban. Utazásra-nyaralásra vettünk egy Mountain Buggy Nano-t. Kis bőrönd méretűre összecsukható, repülőgépre felvihető, nagyon praktikus. Egész jól fektethető, lábtartója is van. Szeretjük. Az idén is azzal megyünk nyaralni. Hasonló a Babyzen Yoyo és a Bugaboo Bee is, de azoknak nincs állítható lábtartójuk. A Nano-val az a baj, hogy a gyerek alacsonyan ül (ellentétben a Scoot-tal) és hogy nem lehet változtatni azt, hogy merre nézzen a gyerek. Én speciel szeretem, ha felém néz menet közben.

Ez lenne a másfél éves tapasztalatom összefoglalva.

2016. máj. 4. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!