Séta, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Fiam 5 hónapos, nem tud még ülni. Két hete kezdte el, ordít a babakocsiban. Mózesben hordtam sétálni. Aludt javarészt. Aztán egyre nehezebben aludt el ott, és végül sírás. Gondoltam ingerszegény számára, had nézelődjön, autósülesbe kezdtem vinni. Nagyjából renben volt. De napokban ismét sír séta közben. Egyébként sztem kényelmetlen neki, szinte kicsi. Kérdésem: váltsak sportülésre, h még nem tud ülni? Dönthető. Az ülő rész nem károsítja?

#Babakocsihasználat
2015. márc. 7. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
hasfjósság, csak amgunkból indulok, ki, csak akkor sírt a kocsiban amikor nem adtam előtte Espumisant (és 3 hónapon át kínozta, mert nem tudtam mi baja...)
2015. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pocival nincs gondja, nem olyan sírás mint amikor fáj valamije. Hasfajason már túl vagyunk.
2015. márc. 7. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd a sportülésbe és csak kicsit döntsd meg, attól semmi baja sem lesz. Viszont kilát és lehet nem gog sírni.
2015. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lecserélheted, gondolom szinte vízszintesig dönthető a sportrész. A mi fiunk sem volt még 6 hónapos, és még nem tudott ülni. De fekve a mózesben nem volt el, ha megemeltük a támláját, akkor meg annyira felhúta magát már oldalra,h féltünk, h kiesik. A hordozó szűk volt. nem tudom,h hány pozícióba állítható a sportrészetek háttámlája. Ha úgy gondolod, egy kis, lapos párnát tehetsz a derékrészhez,h ne "törjön" annyira meg.
2015. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ne teljesen vízszintesen ugye?
2015. márc. 7. 22:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy éppen jó neki. Ha elalszik azért jobb még a fekvő helyzet. Illetve mi már csak akkor állítottuk a legmagasabb pozícióba a támlát, amikor már tudott ülni. Addig úgy csináltuk, h ha nézelődött, középre állítottuk, mikor elaludt, vízszintesre döntöttük.
2015. márc. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy 5 hónapos annyira azért már tartja már magát,hogy beletehesd. indulj ki a bból,ha leülsz,és kifele teszed ráültetve a térdedre,előrehúzza magát,ha fárad neked dőlve ül. szóval beletehetd :-) dönsd előszőr le teljesen,ha sír egy picit feljebb akkor. ha könnyen dönthető,ha elalszik észrevétlen lejjebb állíthatod. de meglehet próbálni,hogy a mózesben a feje fölé szerelsz valami kis csilingelő játékot, én is azt csinálom,mert amíg hideg van még a zártabb mózesben szeretném vinni.
2015. márc. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiam anno 4 hónaposan kezdett sztrájkolni a mózes ellen, én is az autósülésbe tettem. Ha jól emlékszem, volt egy időszak, mikor csak hordoztam, és utána visszatértünk az autósüléshez, ami működött. A sportülésből kb kidőlt még, nagyon nagy volt neki. Csak hogy megnyugtassalak, pár hónappal később megint volt egy sztrájk időszak. :) Kb. 10 hónapos korától szereti a babakocsit, már sportüléssel. 26 hónapos, és valamelyik nap közölte, hogy toljam, pedig jó ideje nem használjuk.
2015. márc. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!