Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 11. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
fura, hogy egy esernyőkocsira újszülött kor van írva. én biztos nem tennék egy konnyű sportkocsiba újszülötteket. mi 1 éves kortól használtunk ilyen kocsit
2015. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

vékonynak tűnik a huzata télre nem szigetel jól az biztos



van hauck és bergon babakocsim, a hauckhoz hasonlít a linkelt, a bergonnak az oldalfalának is szivaccsal bélelt huzata van

2015. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sajnos ikerkocsiból nincs akkora választék:(


Ami igazán tetszene az pedig horror árú. Vennék én használtat is, de sajnos nem találtam abból sem igazán jót.


Jó lenne max. 150.000 Ft-ból kihozni (persze azért valamivel lehet több), de úgy, hogy ahhoz már ne kelljen más kiegészítő.


Ami igazán tetszene az ez lenne [link] de ez már így is drága és se mózes, se hordozó.


Ami még tetszik az ez: [link]

2015. márc. 11. 15:28
 4/9 A kérdező kommentje:

Vagy ez: [link]


Picivel a keret fölött van, de tényleg jónak tűnik és nem elhanyagolható, hogy van belőle lime és piros is

2015. márc. 11. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


csak bekukkantottam az olx-re, rengeteg van 30-40E-ért is. lehet nem a legdibatosabbak, de szép állapotúak :)

2015. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ez csak 60 ezer

[link]

2015. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor az én ikreim születtek, négy éve, még ekkora választék sem volt :) Mi két kocsit használtunk, egy vízszintesig dönthető svájci "tankot" kilenc hónapos korukig: [link]

Gyönyörű volt és strapabíró, 100-ért vettem másodkézből, de újan, és 60-ért adtam tovább.

Utána egy Peg Perego Aria Twin-t vettünk a Brendonban, és az is szuper volt, strapabíró, pillekönnyű - 3,5 éves korukig nyúzták a lányok.

Ha most születnének, én talán egy Jane-t vagy egy ABC-t vennék, a Britax egy kicsit batárnak tűnik. Ami a kérdésben szerepel, azt kihagynám, mert nem elég stabil, amíg még kicsik. Ha az udvarra akarod kitolni őket, szerintem egy iker Bergont válassz, az a legkényelmesebb. Azért is kell egy tisztességes mélykocsi, mert esélyes, hogy kisebbek lesznek az átlagnál, és csak nyeklenének egy ilyen esernyőkocsiban.

2015. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg neked utolsó a gyakorlati tanácsokért.


Valószínűleg az ABC design zoom lesz, akár használtan is ha találok szépet. Tudom nem vagyok teljesen normális de nálam az is nagyon fontos, hogy szép legyen a kocsi ne csak jó!


Illetve fontos szempont még az is, hogy bírja a macskakövet, mert a belváros szélén lakunk és a teljes belváros macskaköves.


Egy ismerősöm ABC design zoomot használ az ikreivel. Megbeszéltük, hogy elmegyünk hozzájuk és kicsit tologatjuk a fiait, hogy tényleges használat közben lássuk a kocsit. Ha bejön akkor, a hordozót és a mózest valószínűleg megvesszük tőlük, mert már nagyobbak a fiúk és azokra nincs szükségük. Így talán spórolunk valamennyit.

2015. márc. 12. 08:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Az nagy szerencse, ha ki tudod próbálni. Pláne, ha a hordozókat meg a mózeseket át is tudjátok venni tőlük, ezzel megspóroltok egy csomó pénzt.

Persze, h. számít a külső - egyébként a jó minőségű babakocsik jól is szoktak kinézni.


utolsó voltam

2015. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!