Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Véleményed erröl a kocsiról?

Véleményed erröl a kocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


a rozsaszin szürke kombinacio tetszik( a videoban nem ez az a tipus van, hanem egy régebbi)


2014. jan. 11. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos jó,de kicsit drága,nem? Ennyiért a minimum,hogy jó :)
2014. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Álomszép! Érteni nem értek hozzá, de piszok jól néz ki :-)
2014. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Vegyek egy olcsó lengyel kocsit, amire mindenki panaszkodik és nem mellesleg nem fér be az autom csomagtartójába. Láttam már drágabb kocsit is, és ez tényleg az a dolog, amit csak egyszer kell megvenni. :-)
2014. jan. 11. 15:58
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyebként párom Olaszországba jár dolgozni, szóval remélhetöleg jobb áron jutunk hozzá :)
2014. jan. 11. 16:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Egy babakád jut róla eszembe. A kerekei sem túl praktikusak. Maximum tükörsima úton tudnám elképzelni, hogy ez a babakocsi egy hónapnál többet kibírjon. Ennyi pénzért kapsz strapabíróbb kocsit is.
2014. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem kell emeletről fel-le cipelni és a terepviszonyok is megfelelőek, akkor tök jó (bár nekem pont ez a színkombináció nem tetszik)
2014. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nagyon tetszik,de én is a kerekeit "kritizálnám."Szerintem hóban nem igazán tudsz ezzel közlekedni.
2014. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem drága, mert megéri az árát. Nekünk rózsaszín Neonato babakocsink van, 2011-ben 200 e Ft volt és a babakocsi ma is nagyon jó állapotban van. a Cam-et és a Neonatot is ua. az olasz cég gyártja. Jó választás...
2014. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon műanyagnak és instabilnak tűnik a kereke. A színe tetszik és biztosan élőben is nagyon szép.

Mikor érkezik a baba? Sok szempont van, amit figyelembe kell venni a vásárlásnál. Pl. a nyári babák sok esetben már nem férnek el a mózesben, a sport pedig még nem jó a gerincnek....

2014. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Juniusban jön a baba :)
2014. jan. 13. 05:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!