Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Rendelt már valaki Bebetto...

Solya0322 kérdése:

Rendelt már valaki Bebetto Solaris babakocsit interneten? Vélemények? A szín is olyan mint a képen? Nem tudok eljutni Csepelre.

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi is így, látatlanba rendeltük meg annak idején. Akkor ingyen volt a házhoz szállítás. Mivel neten rendeled van 14 napod,h bármilyen indok nélkül visszaküldd, és visszakapd az árát. Mi úgy voltunk vele,h összerakjuk, szétszedjük, tologatjuk, szóval jó alaposan kipróbáljuk. Ha meg nem stimmel vmi, visszaküldjük futárral. Így csak ennek a díját (kb 2000 ft) buktuk volna, ami jóval kevesebb, mintha elautóznánk Csepelre. Ráadásul azért a boltban jó,h kipróbálhatod, de otthon azért több időd van rá, alaposabb tudsz lenni. A lényeg,h szerencsére nem kellett visszaküldni, mert teljesen megfelelt a várakozásainknak. Még most is imádjuk, több, mint egy éve használjuk. A színe is rendben volt, bár mi attól nem féltünk, mert világosszürkét rendeltünk. Ennél a színnél azért nem túl nagy a rizikó.
2015. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nagyon sok jót olvastam róla, de a közelemben senkinek nincs ilyen.Ti 3:1 kocsit vettetek?Mi a véleményed a bébihordozóról?Arról volt aki nem jókat írt, így most azon töprengek 2:1 vagy 3:1 legyen? Most kell eldöntenem, mert a kinézett kocsi utolsó darabos.

[link]

2015. márc. 15. 14:57
 3/14 anonim ***** válasza:

3:1-et vettünk. A hordozót is szerettük, de tényleg nem tudtuk 13 kg-ig használni, csak 6 hónapos korig

Akkor megpróbáltunk boltban egy Maxi cosi-t (city), mert ahhoz lehet venni adaptert. Viszont az is szűk volt a kisfiunknak, így inkább autós ülésre váltottunk. Szóval mi nem bantuk meg h 3:1t rendeltünk. Merre laksz? Ha Tatabánya környékén, szívesen megmutatom a mi kocsinkat, most már sport résszel használjuk.

2015. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos Békés megyében lakom, de köszönöm :) Viszont, ha tudnál képet küldeni a Ti kocsitokról azt megköszönném, legalább látnám milyen normál állapotban.Szerintem maradunk a 3:1 kocsinál.De remélem az, h utolsó darab, nem azt jelenti náluk, h mintaterméket küldenek.
2015. márc. 15. 15:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért hívd fel szerintem őket, és kérdezz rá, hogy megvan-e még, mert mi úgy jártunk, hogy kinéztünk egy babakocsit, odamentünk érte, és nem is volt már, csak elfelejtették kiírni. Mivel ez is utolsó darabos, így könnyen lehet, hogy már ez sincs meg.
2015. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hódmezővásárhelyen láttam az utcán, még novemberben, stabilnak tűnt,és elég magasan volt a baba. Akkor láttam először élőben Bebetto babakocsit. Rá volt állva a szemem, mert nyár végén vettem én is (Tako-t), és előtte sokat böngésztem. A faluban van Kunert, bolygókerekes, az a Bebettohoz képest játékbabakocsi.
2015. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ez nagyon szép, természetes zöld!
2015. márc. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Meg is rendeltem vasárnap a kocsit, biztos ami biztos alapon. Várom a visszaigazolást még mindig. Most hívtam őket, hogy mi van már, lesz e kocsi, van egyáltalán készleten.13h után hívom őket, akkor kapnak árut, mert a 3:1 kocsihoz nincs hordozó :/. Remélem kapnak, mert így nincs értelme megvenni a 3:1-t.
2015. márc. 17. 10:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Na mi újság? Sikerült velük beszélni?
2015. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most hívtak a boltból. Meg van a rendelésem, de a zöld kocsihoz nem jött zöld hordozó.Kérdezte a csaj, nem e akarok helyette egy másikat választani, vagy mi lenne, ha más színben küldnének hordozót? Nekünk a hordozó színe tök mindegy, azt nem nagyon fogjuk a babakocsira tenni. Megbeszéltünk egy szép világoskék hordozót, holnap postázzák és csütörtökön már meg is kapjuk :) Tök rendesek voltak,hogy hívtak. Csütörtökön majd többet tudok, összerakom, szétszedem és írok milyen, mennyire érte meg :)
2015. márc. 17. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!