Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Pillekönnyű, felfújható...

Pillekönnyű, felfújható kerekű babakocsi újszülöttnek, ami télen is véd?

Figyelt kérdés

"Álmaim" babakocsija az alábbi tulajdonságokkal rendelkezik:

- pehelykönnyű, így képes vagyok felcipelni az emeletre gyerekkel együtt;

- viszonylag keskeny, karcsú kocsi, hogy beférjek vele a szűk liftbe;

- nagy gumikerekei vannak, hogy sárban, hóban, kátyús járdán is elboldoguljak vele;

- és mindemellett ahhoz elég robosztus is, hogy ne nyekkenjen meg az útviszonyoktól,

illetve védje a babát az időjárás viszontagságaitól (őszi gyerek lesz).


Létezik ilyen kocsi?

Tud valaki ajánlani?


2015. márc. 19. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a pillekönnyű és a robusztus már kizárja egymást.

A felfújható kerékkel az a baj, hogy ki tud lyukadni. A tömör gumikerék a legcélszerűbb. A liftet pedig mérd le és úgy keressetek babakocsit.

A téliesítéssel kapcsolatban pedig olyat vegyetek, amihez téli felszerelés is van (mondjuk egy polifoam darabot bevágni a matrac alá nem egy nagy dolog).


Egyébként ha van lift akkor miért kell felcipelned az emeletre a kocsit?

Nekünk egy 70e-es Raf Pohl kocsi van, az nem rossz de határozottan inkább a robusztus kategória, elég nehéz cipelni a kocsit (20+ kiló gyerekkel együtt).

2015. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Egyébként ha van lift akkor miért kell felcipelned az emeletre a kocsit?"


Mert sajnos nagyon okos tervezéssel úgy alakították, hogy a lifthez egy emeletnyi lépcső vezet. :(

2015. márc. 19. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor nézzetek körül a méregdrága kategóriában, azok a kocsit általában könnyű szerkezetűek mégis strapabíróak és mindent adnak hozzá, téliesítettek. Igaz "egy fél karba" kerül de tényleg profi kocsik.


Még esetleg annyit tudsz tenni, hogy amint lehet vesztek egy esernyőre csukható babakocsit.

Az előtte levő időszakot meg valahogy kibírod.

2015. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a felfújható kerekű kocsik àlt. nem könnyűek, vagyis én még nem làttam könnyűt. Bàr kérdés, hogy mennyire vagy jó erőben...
2015. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Szerintem ezt a kocsit keresed:)

Ha hamarabb ratalalok biztos ilyet vettem volna.Ez meg arban is kedvezo, en sajnos ketszer ennyit koltottem a mienkre:(

2015. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!