Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen sportbabakocsit válassz...

Milyen sportbabakocsit válasszak? Nektek melyik márka vagy milyen típus vált be? 7 hónapos a kislányom van olyan sportbabakocsi amibe már bele rakhatom? Vagy várjak amíg felül magától és akkor?

Figyelt kérdés

2015. márc. 23. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy kagyló ülésesbe például már beteheted. Quinny zapp xtra példának okáért. De nyilván van olcsóbb is.
2015. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Chicco simplicity, az első noname sportbabakocsival melléfogtam, ezt viszont szeretem nagyon. Dönthető a háttámlája.
2015. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én a Caratero Spacer-rel szemezek. Az én kislányom is mindjárt 7 hónapos, viszont már ül magától, ezért talán igy könnyebb lesz. :)

Sokféle kocsi tetszik, de úgy őszintén nem nagyon akarok horror árakat kifizetni érte, amikor sok közepes árú is tudja ugyanazt.

2015. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is kagylos.Nem irtad mennyit szánsz rá.azért az eléggé meghatározó.
2015. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért azt nem hiszem, hogy ugyan azt tudják a kocsik...


Mik az igényeid, ez fontos. Kicsire lehessen csukni, lapra, nagy bev. kosár stb... ill mennyit szánsz rá max.

2015. márc. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy kicsi legyen mert ami most van nem fér be a boltok ajtaján ha mégis tuti leborítok vele valamit, jól elférjen a kocsi csomagtartójában és jó volna ha dönthető lenne a háttámla vagy olyan amit már azok a babák is használhatnak akik még önállóan nem tudnak felülni és ne legyen túl drága olyan közép árkategória. Ilyen kocsit keresek.
2015. márc. 24. 08:02
 7/11 A kérdező kommentje:
Közben azt hiszem megtaláltam a megfelelőt, mindenkinek köszönöm a válaszát.A Caretero Spacer babakocsi mellett döntöttem.
2015. márc. 24. 08:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki a Chicco Simplicity-t írta. Ez nem túl széles kocsi, befér mindenhova, jól navigálható. Nekem volt két szarvú tolókaros kocsim, illetve másét is próbáltam, de az egybe tolókaros nekem sokkal jobban bevált. Persze lehet, hogy típusfüggő is, és abból is vannak jók, könnyen irányíthatók. Én a kocsimat egy kézzel is simán irányítom, pedig már 15 kg-os gyerkőc ül benne. És ami még nekem fontos volt, hogy van bevásárlókosara, nem pedig csak valami pici háló odaszerelve..

Szerintem mindenképp próbáld ki, mielőtt megveszed, gyerekestül. Én így jártam pórul anno, hogy üresen milyen jól ment a kocsi, amint beletettem a fiamat, már alig bírtam tolni. Mondjuk az nem egy márkás kocsi volt...

2015. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenképp bele fogom próbálni a babát, abba amit kinéztem. Néztem azt is amit te mondtál csak nekem kicsit drága. A Caretero Spacer babakocsiba megvan minden amire szükségem lenne és hát 20 ezer Ft-tal olcsóbb a Chicco Simplicity-nél, ami biztos jó kis kocsi lehet. Na de majd kipróbálom őket. Köszönöm a válaszod, megpróbálok körültekintően választani. :)
2015. márc. 24. 11:37
 10/11 anonim ***** válasza:

A caretero spacer jó kocsi,mi is sasoltuk de végül a mamakids easy go4-et vettük.Nekünk is szempont volt az egybe tolókar.

Spacert nem próbáltam de egyszer a tanácsadóban ilyennel volt egy anyuka,elég jónak tűnt,tágasnak is.Magasnak is.

2015. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!