Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sportbabakocsit hány hónapos...

Sportbabakocsit hány hónapos kortól lehet használni? Csak akkortól amikor már mászásból magától felül, vagy már akkor is lehet, ha megtámasztva stabilan ül?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 6-7 hónapos kora körül ültettem be a sport részbe, mert a mózesben már nem látott ki, és így már nem akar a kocsiban benn maradni. Nekem a védőnő azt javasolta, hogy addig, amíg nem tud felülni magától, addig ne tegyem teljesen ülőre (90 fokosra) a háttámlát.
2012. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mivel míg nem ült fel önállóan, nem szabad ültetni, ezért nyilván babakocsiban sem lehet ültetni...
2012. ápr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Önállóan még ülni nem tudó babát nem ültetünk sehogy, még kitámasztva sem. Amíg nem ül fel és nem ül meg magától, addig döntött háttámlával babakocsizhat.
2012. ápr. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egyedül tud ülni, akkor lehet. De nem feltétlenül egyedül ül fel. Az én fiam 6,5 hónapos kora óta szépen ül egyedül, támaszték nélkül, egyenes háttal. Viszont egyedül nem tud még felülni.
2012. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tud még egyedül felülni, akkor hogy kerül ülő pózba? Nyilván úgy,hogy ülteted.
2012. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!