Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen ez az esernyőre csukhat...

Milyen ez az esernyőre csukható babakocsi?

Figyelt kérdés

[link]

Jelenleg terhes vagyok (12h), van egy 13hónapos kisfiam (akit nem tudok másra bízni), férjemnek új munkahely, ahonnan nem tud majd elkéredszkedni hogy elvigyen a vizsgálatokra. Arra gondoltam veszek egy ilyen babakocsit hogy megoldjam a buszos, városi közlekedést kisfiammal. Szerintetek jó lesz ez a fajta? Túl drágát nem szeretnék,tudnék venni. Vagy ti másfajtát ajánlotok?



2015. márc. 24. 07:19
 1/5 sandrachnologic ***** válasza:
Szerintem ez egy 13 honaposnak csak akkor jo, ha tudod hogy semmi esetre sem alszik mar el a babakocsiban. Mert akkor ledonteni nem tudod majd, a feje allandoan elore fog bukni es az nagyon kényelmetlen nekik. Mivel ugyis terhes vagy én ezert egy jobb minőségű de konnyuvazas sportbabakocsit javasolnék, amit fektetni is tudsz, uniszex színben, hogy a kicsinek is jo legyen. Nektek jo befektetés egy normal aru (30 ezres), jo minosegu darab is, mert két gyerek kihasználja. Nekunk egy espiro vayo volt, imádtuk. Kb 4 kg gyerkőc nelkul, eleg tágas es döntheto. Van hozza labzsak, esovedo is. Ee nagyin kényelmes. :)
2015. márc. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekünk easy go milo van több fokozatban dönthető, 5 pontos biztonsági öves (2014-es). Szintén nem egy nehéz és ráadásul van hozzá egy vállpánt is. Mi is hasonló ok miatt vettük, mint te vennéd. És csak 15 ezer volt.

Amit linkelték tényleg csak azért nem jó, mert ilyen pici baba még tuti el fog benne aludni, ez inkább nagyobb babáknak jó.

2015. márc. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok, ilyen van nekünk pirosban

[link]

2015. márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt a kialakítású babakocsit már nem nagyon gyártják, én legalábbis csak használtan találkoztam vele eddig [link] tehát ernyőre csukódik, de teljesen dönthető.

Az újak közül azokat lehet minimálisan megdönteni, amiknek a hátsó keresztalakú merevítőiben van egy kanyar [link]

2015. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt semmiképp ne vedd meg.Gyenge,kicsi,egy 13 hósnak sztem kényelmetlen.(nekem is 13 hós a fiam)
2015. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!