Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok hasonló kocsit...

Tudnátok hasonló kocsit ajánlani mint az ABC Design Cobra? Könnyű irányithatóság, könnyű kocsi, tágas sport rész, nagy bevásárló háló, és terepkocsi. Nem baj ha 4 kerekű

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá?
2015. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A Römer B-Smart hasonló.
2015. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Miért nem Cobra?
2015. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én nézegettem a b smartot,élőben is.Baromi rövid az ülőrésze.Míg az abc modeleknek nem.
2015. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Coletto Austin 3, nálunk két gyereket szolgált ki és semmi baja. Hátránya, hogy dögnehéz, legalábbis nekem az volt, bár nem nagyon emelgettem. De tény, hogy bárhol elmegy, és óriási a kosara alul.
2015. ápr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igazából 100 ig szánunk rá! Az új cobra modellek 110 csak az Sportresz. Nagyon tetszik és ez a favorit de nem biztos hogy bele fog férni!:( nézegettem hasznaltakat de vagy nagyon messze van vagy kislányos vagy le van rozzanva... és egyenlőre csak érdeklődök hogy mi fele lehetne még menni...
2015. ápr. 15. 06:19
 7/17 anonim ***** válasza:
Peg perego. Csak alánlani tudom. Mi örököltünk egy mamas&papast( ez volt a régi neve), imádtam csak sajnos öreg volt és tönkre ment akkor már sport kocsit vettünk ABC design-t hát nekem nem vált be. Nagyon kicsi az ülőfelülete kényelmetlen volt a kislányomnak. Elkezdtünk nézelődni peg perego áriát akartunk de használtan is drága ill szar. Ugyhogy vettünk egy veneziat, újszülött korol használható kényelmes egy kézzel lehet irányítani óriási a bevásárló kosara. Mondjuk én csak használtan vagyok hajlando babakocsit venni mert nagyon el vannak szálva az árak. Remélem ez még a kistesót is ki fogja bírni. De ha 100.000 szántok rá akkor nagyon jo kocsikat lehet használtan kapni csak jol körül kell nézni és mindenképpen jól meg kell nézni Mielőtt megveszed. Mi igy vettük 12.000 -ert ezt a kocsit semmi baja kimostam és ugy néz ki mintha most hoztuk volna ki a boltból. Ja és ami nekem még fontos volt hogy gépben mosható a huzata.
2015. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok azt akartam még irni hogy a peg perego veneziát már sajnos nem gyártják de nézz körül ebben a márkában mindenképpen csak ajánlani tudom.
2015. ápr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

4-es vagyok,nézd meg a mamakiddies modelleket.80 körül vannak és nagyon jók a vélemények.

Vagy nézz szét német oldalakon,én pl.onnan szoktam rendelni,az abc- k is 30-40-el olcsóbbak mint itthon.Ajánlok egy oldalt,onnan 10 euróért szállítanak.

www.windeln.de

2015. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó Köszi a linket... Mamakiddiesen is gonolkodtunk bár még nem láttuk nem fogdostuk meg így nem szerettem meg bele:)))
2015. ápr. 16. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!