Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Alábbi babakocsikról véleménye...

Alábbi babakocsikról vélemények/tapasztalatok? Bugabbo vs Stokke vs Mamas and Papas?

Figyelt kérdés

Bugaboo Cameleon [link]

Stokke Xplory [link]

Stokke Trailz [link]

Mamas and Papas [link]

[link]


Szempont hogy tágas legyen a babának a belső része,könnyen lehessen tolni, közepes helyet foglaljon a csomagtartóban, stabil legyen a kocsi. Egy macskaköves úton is helytálljon,de leginkább városi (Budapest) használatra kellene. Minimum 2 évig maximálisan bírja a terhelést. Napsütéskor jól árnyékoljon.

Tapasztalatok?



2015. ápr. 19. 17:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekünk Peg perego babakocsink van. Az ugyanaz mint a mamas&papas. Imádom. Tényleg a legjobb választás volt. Könnyen tolható egy kézzel is, nagy a bevásárló kosara, nagy az ülő része, újszülött kortól használható (átalakítható), átfordítható a kar, állítható a toló kar, könnyű. Egy baja van a mienknek, hogy kicsik a kerekei, de nézegettem és az újabb modellek között már inkább a nagy kerék dominál. Én csak ajánlani tudom ezt a a márkát, próbáltuk még az ABC design-t messze rosszabb volt, kicsi volt az ülőfelülete és kényelmetlen volt a kislányomnak. Nagyom nagy a kupolája és teljesen le lehet húzni. Mi használtan vettük a Peg Perego Veneziát. Ja és ami nekem az egyik legfontosabb mosógépben mosható a huzata.
2015. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9es vagyok, akinek Bugaboo Beeje van. Ha tenyleg rendes kocsit akarsz valasztani, akkor nezz utana a Maxi Cosi kocsiknak is, szerintem meg egy szuper marka!
2015. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A Bugaboo és a Mamas and Papas között gondolkozom, Stokket kizártam mert annyira nem jön be.

A Bugaboo erősebb változata tetszik, nem is a Cameleon. Köszi az ötletet utána nézzek a Maxi Cosinak is.

Peg Peregonak van egy Fiat 500 kocsija azzal szemeztem de inkább lemondtam róla.

2015. ápr. 20. 22:16
 14/16 anonim ***** válasza:
47%

Nekem Stokke Xplory van. Én nagyon szerettem, főleg, hogy magasan ül benne a gyerek és nagyon élvezi a kilátást, nagyon nagyon kényelmes neki. Könnyű tolni, egy kézzel is irányítható, nem borul, nagyon masszív. Az ára az egyetlen negatívum ami miatt sokan valótlan dolgokat mondanak rá. Egy kézzel összecsukható.

Nekem nem foglal el sok helyet a csomagtartóban.

A Bugaboo-t láttam sokat Bécsben, minden második anyuka tolja, de iszonyat lent van benne a gyerek, főleg a mózese, nekem nagyon kényelmetlen lenne oda lehajolgatni. Küldöldön nagyon megy, jó a PR-ja de én őszintén soha nem venném.

A Mamas&papasnál én csak rugikat vettem, de az Armadillo-t kipróbáltam könnyű tolni, de összecsukta az eladó én felemeltem és nehezebbnek tűnt mint a Stokke vázam! Van vagy 10,5 kiló az Armadilló. Én az esernyőkocsikat nem kedvelem amúgy mert az bizony borul(hat). A Trailz toltam, sz nehéz! tolni, egy monstrum kifejezetten hegyi vagy vidéki, erdős, kirándulós családnak való! Én nem venném meg, csak ha Kanada külterületén élnék! :)

Elég sok babakocsit kirpóbáltam, a Mamasnál is nekem a Sola2-t volt a legkönnyebb tolni, mert nagyok a kerekei!!

Az Urbo-t pl nehéz és ahogy összecsukod van egy kis csavar oldalt ami mindig kiáll, nekem nagyon ellenszenves volt, és tolni egyáltalán nem könnyű! Az ára meg közel 200 csak a sportrészé.

Szóval én jól döntöttem magam részőrl a Stokke mellett.

Ha van még kérdésed írj bátran, segítek ha tudok.

2015. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%

Amit még könnyű tolni, egy álom, és gyönyörű és magasan van benne a baba, könnyű összecsukni az a Mima babakocsi. Spanyol a Brendonban kapható de 300 fölött van az ára. Gondolom a Bugabooról és a Stokkéről érdeklődsz akkor ez nem gond.

Ha én nem a Stokke Xplory t vettem volna akkor csakis a Mimát.

A Stokkénak irtó jó a lábzsákja.

A Bugaboonak meg egy vagyon minden hozzávaló, huzat, lábzsák, itató stb, de Bécsben, vagy a gyártótól!!, csakis tőlük, vagy az ebay-n kevésbé használtat tudsz venni jó áron, sok milliomosnő megveszi és megunja és dobja rá az Ebay-ra, nézz körül!

2015. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én csak a Mamas&Papas Sola 2-t toltam, mert az van nekünk. Sok babakocsi használat után végre rátaláltam erre a márkára és nekem nagyon bevált. Szuper könnyű tolni ( most 12kg körül van a lányom alul hozzá lehet férni alvó helyzetben a bevásárló kosarához, terepen is jól megy, nem instabil. Előzőleg használtam ABC DESIGN és Quinny Zapp Xtra babakocsit is.
2017. jan. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!