Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lorelly Star sport babakocsir&...

Lorelly Star sport babakocsiròl véleményt szeretnék kérni? A háttámláha meddig dönthető? Könnyű tolni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 26. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
pozitivumok: konnyen osszezarhato, kis helyet foglal, konnyu, teljesen dontheto. kisfiam nagyon szereti, kenyelmes. negativum, hogy nehezen tolhato..kis helyen nagyon nehez tolni, nehezen kanyarodik, en allandoan belerugok a fekbe...
2015. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lorellit sose vennék.Lehet olcsó,de olyan is.

Épp most panaszkodott a szomszéd csaj ugyanarra amit az előző írt plussz még a kereke is szar,nagyon hamar kopik.

Mennyit szánsz kocsira?Mert szerintem ilyet ne vegyél.

2015. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, esetleg tudnàl nekem ajànlani sport babakocsit? 35 ezerig
2015. ápr. 27. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Brendon honlapján az abc design sport kocsijait.

Vagy nézd meg a mamakiddes easy go4-et,mi ilyet vettünk és jó.

Mekkora babaának kellene?

Mik a szempontok?

2015. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
7 hònapos csajszinak kellene mert a mostani babakocsinkat ha hàtrahajtom a karjàt nem lehet vele fordulni annyira nehéz és a kislànyom csak ùgy nem hisztizik ha nem làt:) köszönöm megnézem őket
2015. ápr. 28. 05:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Tehát akkor nem fontos hogy szemből is tolhasd.Mert azok drágábbak.

Az abc design-ban nem fogsz csalódni,én több modellt használtam már,jelenleg is.

Vagy esetleg nézd meg a pierre cardin sport modelljeit,sok ismerős használja,meg vannak vele elégedve.Nézegettem én is azokat is,ki is próbáltam a boltban,szerintem is jók.

2015. ápr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!