Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérem aki ért hozzá mondana...

Kérem aki ért hozzá mondana véleményt erről a babkocsiról? Zöld kezecske jár érte!

Figyelt kérdés

[link]



Nekem egy olcsó,esernyőre csukható,bolygókerekes,tavaszi-nyári,könnyű kiskocsira lenne szükségem.Arra ez megfelelő nem?Köszönööm előre is.


2012. febr. 22. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi idős a babád? ha közel van egy egyhez vagy már elis múlt akkor szerintem jó lesz 3,5 és egy pocaklakó anyukája
2012. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
9 hónapos.
2012. febr. 22. 10:52
 3/12 anonim ***** válasza:
az én kislányom is 9 hónapos. Én még nem raknám bele, mert nem fektethető teljesen és ő szeret feküdni benne, ha megunta a nézelődést. Én anno ilyen a fiamnak 1,5 évesen vettem.
2012. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor mehet az én fiam már akkor "futott "(kapaszkodás nélkül ment)a kertben ,szerintem vehetsz nyugodtan egy két hónap fejlődés sokat számít addig még
2012. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hol tart a babád mozgásilag?.... mert fontos azon múlik
2012. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ül,kúszik,és próbálkozik a mászással,egyenlőre még csak térdelget négykézláb.Ő fekve már nem nagyon marad meg a babakocsiban,szeret nézelődni.Nem is alszik benne.


Szerinted?

2012. febr. 22. 11:20
 7/12 anonim ***** válasza:
ez csak az én véleményem de akkor, legalább 4hónapot várjál még
2012. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De miért?Én azt hittem ha ül stabilan akkor már mehet sportba.Egy nagy lengyel babakocsink van,kellene egy könnyebb már nagyon!Illetve a sportot nem használnánk napi szinten csak a városba,rohangálósnak.
2012. febr. 22. 11:38
 9/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Az én lányom is ül stabilan, de érdekes, hogy a babakocsiban a hosszabb sétákat ülve nem nagyon szereti vagy bírja. El van benne, de kb 1-1,5 óra után le kell fektetnem, mert elfárad. Hiába tud stabilan ülni, mégis csak 9 hónapos. Ezért én a nagy lengyel kocsi helyett egy abc design primot vettem, az vízszintesig dönthető és esernyőkocsi. az autóban kicsi helyet foglal.

A fiam 10 hónaposan egyedül ment, szinte futott, de ő is elfáradt a babakocsiban x idő után, ezért neki 1,5 éveen vettem hasonlót, mint amit belinkeltél.

2012. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ahogy érzed ,de ha téleg keveset használjátok majd,és keveset is lenen benne akkor oké(mert van olyan baba aki 3-4 órát is babakocsiban van és megint van olyan aki meg csak 1et..ez a nem mindegy)...kiszaladtok a boltba meg a postára ellíntéztek valamit arra tökéletes lehet
2012. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!