Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti mennyiért vásárolnátok egy...

Ti mennyiért vásárolnátok egy ilyen babakocsit?

Figyelt kérdés

Ti mennyi pénzt áldoznátok egy ilyen babakocsira? Mi az az összeg, mit még kiadnátok érte? :)


[link]



2015. máj. 1. 16:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Igazából azért is érdekel, hogy ki mennyit adna egy ilyenért, mert van egy nagyon hasonlóm.. Annyi különbséggel, hogy a kosár felső részén, ahol a képen ilyen ponyva van, az enyémen ott ugyan olyan, mint alul. + a fogója nem fehér, hanem fekete.. De amúgy tip-top állapotban van, ki lehet támasztani, a tető részt is lehet le/fel állítani, + a kosár rész külön leszedhető, a rugózása tökéletes..

Majd valamelyik aukciós oldalon meghirdetem, de ha kell valakinek 30 ezerért, szóljon, és már postázom is...

2015. máj. 1. 16:54
 12/20 anonim ***** válasza:
Hú! Ha erre lennék szorulva biztos inkább kézbe vinném. Szörnyű!
2015. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Boltban hasonlót 300.000-ért árultak...Persze volt hozzá pelustáska is. :D

Nem venném meg ennyiért, de azt hiszem 1000 forintért sem.

2015. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egy fillért nem adnék érte. Borzasztóan ronda:S
2015. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
az enyém ilyen : [link]
2015. máj. 1. 17:41
 16/20 anonim ***** válasza:

Az e-bay-es szörnyû. A tied viszont tetszik. :)

Simán felrakhatod 30èrt. Hátha elviszik.

2015. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez kb.ugyanaz mint az e-bayes :D 20-as evek beli design :D biztosan van aki ilyet akar pont, probald meg feltenni olyan 30 korul ja :)
2015. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem gyönyörű kocsi, nagyon jó a dizájnja, még ha a mai igényekhez már nem is megfelelő. Ez bizony nem BKV-zós kocsi, ezt a vidéki kúriád körül kellene tologatni az ősfás parkban. :)))


Nekem az volt az első gondolatom, hogy nem Vaterára meg hasonló helyekre tenném fel, hanem alaposan körbefényképezném, és elküldeném olyan fotós cégeknek, akik újszülöttek és kisgyerekek fotózásával foglalkoznak, azzal, hogy árajánlatot kérnél rá tőlük. Ha mindennapi használatra nem is jó, de nagyon mutatós vintage fotós kellék lehet, ha valaki ilyen stílusban dolgozik. :)

2015. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Biztos drága,de nem éri meg ilyet megvenni,neis haragudj de ez nevetséges ahogy kinéz,vegyél a korhoz illő kocsit és ne ilyen csúfságot :)

A padon van hasonló nekünk csak porosba,ami még apumé volt xD

2015. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én nem vennék ilyet :)
2015. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!