Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Decemberre varom elso babamat,...

Decemberre varom elso babamat, de mar most nezegetem milyen babakocsit vennek. Hasznaltan szeretnenk, nekem az ABC design Mamba babakocsi, illetve a Camarelo tipus. Koszonom a segitseget?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Milyen segítséget köszönsz? Mi a kérdésed?
2015. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az abc design mamba tökéletes választás ahogy az összes abc márka.Nekem ilyen volt.
2015. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kerdesbol lemaradt, hogy ezeket a tipusokat neztem ki, van e vkinek veluk tapasztalata.
2015. ápr. 30. 12:55
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

nekem éppen van egy elado ,jo marka, nagyon jo allapotban, alig hasznalt :) itt megtekintheted :

[link]

2015. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
En Szlovakiaban lakom, de azert koszonom. Melyik tipus van neked pontosan? Megvagy vele elegedve?
2015. máj. 2. 07:31
 6/9 anonim ***** válasza:
kaps 3 amit ajanlottam :) az nagyon jo. olvasgass rola.
2015. máj. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.Ha az abc design mamba tetszik ez a belinkelt kocsi nem fog neked tetszeni.Ezeket a batár nagy lengyel kocsikat baromi nehézmirányítanimfőleg ha már nagyobb a gyerek.

Én a mambát használtam és tökéletesen meg voltam vele elégedve.A sportrész is hosszu,széles,kényelmes.Könnyű vele közlekedni,fordulni.Nem mellesleg szép is.

Szerintem jó választás.

2015. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
iranyitani egyaltalan nem nehez, de teny , hogy eros szerkezete van, de nagyon rugalmas, ami vedi a babat hogy puhabban razkodjon a talajon- barmilyen talajon, mert teleszkopos es igy ringatni is jol lehet. Amugy meg annyi fele babakocsi van, szinte egy sem ugyanolyan amit latok szembe jonni, ugyhogy van boven valasztek.
2015. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nekem mar reg ota tetszik az ABC design babakocsi, csak vmelyiknek alul nagyon kicsi a rakodo resze.
2015. máj. 3. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!