Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » ABC Design Cobra érdekel,...

ABC Design Cobra érdekel, milyen mély a sport ülőrésze? Kényelmesen elfér rajta a baba? Nem csúszik nagyon előre benne, nem rövid?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az ülése tök jó, én szerettem nagyon, nem csúszik előre abszolút a baba. Jó tágas, kényelmes. Nekem egyedül a karfa nem jött be, valahogy tök magasan van, és nem látott ki tőle a fiam egy ideig.
2015. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.Tágas,széles is és hosszú is,nagyon kényelmes.Nekem direkt tetszett a kagylós ülés,ha már nagyobb a baba nem muszáj hogy vízszintesen feküdjön.
2015. máj. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon nehéz a döntés. Amit én tapasztaltam egy használt abc cobrán, hogy az összecsukásnál a műanyag elkopott és így mozgott az egész kocsi, mint egy bölcső. Nekem egy mamakiddiesem van, szeretem is meg nem is. Sajnos fekete, és a sport döntése nem a legegyszerűbb, viszont az összecsukásnál fém megy fémbe, így az stabilabb. És könnyű is.
2015. máj. 7. 09:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Nekem nem mozgott. A kagylóülés is kényelmes volt a fiamnak. Viszont a lányomnak már bebe confort high trek volt, na az aztán mozgott mindenfelé. viszont annak a karfája legalább lejjebb volt :) Szerintem nem bánnád meg.
2015. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ne haragudj, de megkérdeztem hogy miért baj hogy fekete a mamakiddiesed illetve csak azért nem szereted mert nehéz dönteni?

Melyik fajtád van?

Köszönöm ha válaszolsz:)

2015. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5ösnek

Szia!

Nekem ez van, a hintaláb nélkül:

[link]

Igazság szerint nem baj, mert jól lehet hozzá öltöztetni a babát és nem is koszolódik, csak nekem mindenem színes ,így szokatlan és "énidegen". Egyébként nagyon jó kocsi és könnyű is. Elég hosszú kálváriát jártam már be a babakocsikkal és jó lenne mára tökéletes. Nekem először egy ugyan ilyen kocsi volt, csak gyönyörű piros. A bolttal egy hónapja megalkudtam - nagyon jó fejek voltak - , hogy az enyémet becseréljük + ráfizettünk- egy babybird-re. De az nagyon nem jött be, az utcára se voltam hajlandó vele kimenni. Nehéz volt (5 kg - val nehezebb, mint ami most van és ami volt) és ami nekem nagyon nem jött be, hogy a mózes és a sport egy és nem lehet a biztonsági övét kivenni, vagyis nem jöttem rá hogyan és az ott volt a mózesben mindig. De szerintem én vagyok a világon az egyetlen, akinek ez a 2az1ben nem jön be. Így másnap szóltam, hogy csináljuk vissza, de addigra az enyémet eladták és így lett helyette a fekete, mert ezt ajánlották fel. Szóval igazából a vége egy keserédes megoldás lett. A feketéről még annyit, hogy a környezetemben sok fekete babakocsi van és mindenki szereti.

2015. máj. 9. 08:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Köszönöm ezt a bő leirást:) Azt hittem hogy olyas valami van a fekete szin mögött miszerint a nap megszivja és felmelegszik nagyon...
2015. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!