Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lorelli light sport babakocsi...

Lorelli light sport babakocsi vélemény?

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Lorellit sose vennék,gyenge szarok.Sok rá a panasz.
2015. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első hozzászólóval. Nagyon rosszakat mondank róla és sajnos elég sok bababoltban lehet kapni, mint választékot.
2015. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is így vagyok
2016. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mozaik6 válasza:
Lorelli Light babakocsit vettem a 10 hónapos fiamnak, 2 hónap után szétesett az egyik kereke. Amúgy baromi nehezen irányítható, nyekereg mindenhol és összecsukva a kupolába beleérnek a kerekei, amitől 1 hét után tiszta kosz volt már. A lényeg: én nagyon nem ajánlom! Silány minőség, meggondolatlan tervezés...
2016. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lorelli Rio travel system babakocsink van (babakocsi + autós hordozó) 2016 nyarán vettük Kisfiam születése előtt. Helyén kell kezelni, 40 ezer forintért kicsit sorjás volt a műanyag csatlakozónál, de 2 perc és egy körömreszelő csodákat tett. Azóta is napi városi használatban van, de rendszeresen megyünk vele erdőbe, vagy a Mátrába túrázni. Nekünk bevált, de tény, hogy nem fog még 2 gyereket kiszolgálni a járgány, ha ,,minőség" alatt ezt is elvárja az ember.
2017. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!