Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hauck shopper babakocsit...

Hauck shopper babakocsit valoban nehez iranyitani, kanyarodni kozlekedni vele?

Figyelt kérdés

Egy forumon panaszkodtak ra tobben is, en pedig ilyen babakocsit neztem ki.

A mostani babakocsinkat nagyon nehez iranyitani ezert szeretnek Hauck shoppert.



2015. máj. 2. 20:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg mas problema vele,lehet rendesen lepni a kocsi hatso reszetol?A gyerek labtartoja allithato?
2015. máj. 2. 20:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Hauck kocsit én sosem vennék.Hátul a fékbe beleütközik a lábad.Az ülőrész elég keskeny.De az a legtutibb ha elmész a bababoltba és kipróbálod.Én mikor nagyobbak voltak a gyerekek,úgy vettek kocsit hogy belepróbáltam a gyereket is ott a boltba és tologattam.
2015. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos videken lakunk nincs lehetosegunk kiprobalni a babakocsit,webshop-bol szeretnek rendelni egy kezzel is konnyen iranyithato sport kocsit.
2015. máj. 4. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Bar nem a shopper volt nekem de hauck. Nem emlekszem a tipusra. De caak ugyanazt tudom elmondani mint az elottem szolo hogy allandoan beleutkozott a labam a fekbe es keskeny volt a fekvofelulet resze.es valahogy az egez olyan kicsi volt. 2 het hasznalat utan eladtam.
2015. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

Ez utan vettem a Caretero monacot. Azt imadtam elso perctol. Egy kezzel is siman iranyithato strapaibor vazzal es kerekekkel. Ami negativum benne hogy a kapaszkodo jabszivacs resze 14 honap utan szetjott es nem lehet cserelni mert nem szedheto le sehol rola a szivacs de nem baj mert mar jo haromnegyed eve nem babakocsizunk a 2.5 eves fiammal. Ja es a caretero monacot nem sajnalom,22.000 ft volt vadi ujonnan.

mosdt ismet terhes vagyok es tuti hogy ugyanezt a tipust fogom venni mert jo az ar-rrtek aranya.

2015. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem régi hauck shopperem van (2 éve vettem, de már 3 éves modell volt, nem használták az előző tulajok, de 3500ft-ért megérte vaterázni + benzinköltség 200ft) :)


szóval ez a "régi" modell az alábbi hibákkal rendelkezik;

a támlát nem lehet teljesen függőlegesre állítani

elég gyorsan kopik a kopogós kereke

járólapféleségen (pl. pláza burkolat) a bolygókerék használhatatlan

simán letöri a körmöt a kis kallantyú, amibe bele kell dugnod az ujjad, ha össze akarod csukni lapra a kocsit. ja, és le kell ereszteni a támlát előbb, jó lenne ezt a műveletet elhagyni


mondjuk nekünk van egy quinny kocsink is, felfújhatós, 3 kerekű, na az aztán a pöpecül irányítható, ahhoz képest bármilyen más babakocsi irányíhatósága kevés...

de önmagában vizsgálva ennek a hauck shoppernek pont nem az irányíthatósága a leggyengébb pont...


mondjuk a miénk tényleg régi modell, de ha még mindig ilyen, akkor tényleg nem ajánlom a H.Shoppert...


amúgy az esernyőre csukható "fazon" eleve praktikusabb, mint a lapra csukható. ne típus, hanem szempont szerint dönts! - legyen könnyen leszedhető a huzat a mosás miatt (ja, ebben jó a hauck, van pl. a toprider, ahhoz csavarhúzó kell) és 90-től 180 °-ig legyen állítható könnyedén a háttámla. és legyen 3 kerekű a babakocsi. az se árt, ha az ülöke vége vastagabb nylonanyaggal van bevonva, igen keményen koszolódos e terület! az sem árt, ha a tolóka magassága állítható, de nem érdemes azért emiatt méregdrága kocsit venni.


mindenképpen használtan kell venni, vannak kitünő állapotú kocsik, a bolti ár töredékéért az aukciós oldalakon :)

2015. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Nekünk ilyen babakocsink van, és összességében azt mondhatom, hogy jó babakocsi. 15 hónapja használjuk, és nagyon strapabíró. A nagyobbik gyerekem 6 éves és tavaly sokszor elfáradt hazafelé, és a kocsi lábtartójára állt fel szemben, úgy toltuk kettőjüket haza. 3. emeleten lakunk (lift nincs) úgy szoktam háttal felhúzni egyesével a lépcsőn a kocsit, gyerekkel és sokszor tele kosárral. Még tök egyben van. Az tény hogy van 1-2 apróbb bibije, de őszintén valaki hallott már tökéletes babakocsiról, ami minden igénynek megfelel? Tényleg nem lehet teljesen függőlegesre rakni a támláját, és nekem az a bajom igazán hogy lapra csukható. Most vettünk 3 napja egy chicco ernyőre csukható babakocsit 40 ezerért, ma már nyikorgott a kereke és foszlik a huzat. Úgyhogy holnap ezt visszaviszem és inkább megmaradok a hauck shoppernél. Valahol amúgy olvastam hogy kétféle shopper van. Amit a brendonban lehet kapni, az made in germany, amit meg a tecsóban, az made in china. A miénk brendonos.
2015. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ja az lemaradt, hogy nem nehéz irányítani abszolút. Mivel a kereke közepes méretű és nem kicsi, ezért nem is pattog.

Bp-en lakunk és sokat sétálunk.

2015. máj. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!