Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Esernyore vagy lapracsukhato...

Esernyore vagy lapracsukhato babakocsit vegyek?

Figyelt kérdés

1,5 a kislanyom napi szinten hasznaljuk a babakocsit bevasarlashoz,alvashoz stb.

Telen is szeretnem hasznalni labzsakkal mivel sokat vagyunk uton....

Ezen szempontok alapjan melyiket ajanlanatok?(nem feltetlenul ez a ket marka erdekel csak a tipus miatt linkeltem,viszont az Abc design giro-n gondolkodom)


[link]


[link]



#sport #babakocsi #esernyore #lapracsukhato
2015. máj. 10. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az esernyőre csukható kisebb, könnyebb, kevesebb helyet foglal, ha összecsukod és kevesebb holmi is fér az aljába. A lapra csukódó általában szélesebb, nehezebb és nagyobb helyet foglal összecsukva. Esernyő kocsit mi 15 hónaposnak vettünk, általában az autóban volt. Most én biztosan esernyő kocsit vennék egy 1,5 évesnek. De hogy 2 évesen is annyit fogjátok használni a babakocsit, mint most, abban nem vagyok biztos.
2015. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első olyan, mint a mi ABC Design Primonk. A lehető legjobb választás volt, nagyon szerettem. Aránylag nagy, mindenhol elfér és hatalmas a kupolája. Viszont a most 22 hónapos fiam hónapok óta nem hajlandó beleülni.
2015. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Esernyokocsiban pl abc design giro, telen be tudom bugyolalni?Van eleg hely ahhoz a kocsiban?(hetente 2-3x eleg nagy utakat teszunk meg es annyit nem fog tudni setalni meg 2 evesen sem,ha a rokonokhoz megyunk babakocsiban alszik el)
2015. máj. 10. 23:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor lapra csukhatót vegyél,mert azoknak ált.nagyobbak a kerekei és egy kézzel is tudod irányítani.Az esernyősöket nem biztos hogy a hóban tudod tolni.Télen egy babakocsi bundazsák nagyon hasznos dolog.

A giro szép kocsi,ha csakmül benne a babád akkor jó de ha fekszik is benne főleg felöltözve akkor lehet keskeny lesz.

Nézd meg a mamakids easy go4- et.Ha tetszik,nekem van egy február végén vásárolt,kb.2-szer használt,garanciás eladó.Ha érdekel,írj privit.

2015. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ABC ahhoz képest, hogy esernyő, elég nagy, szerintem elfér benne. De érdemes lenne élőben is kipróbálni. Az viszont tény, hogy a kis kerekeivel nem terepre való. Amit a lapra csukhatós, nagy kerekű kocsink lazán bírt, addig az ABC Primo nem.
2015. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!