Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Quinny Mood, Quinny Buzz...

Quinny Mood, Quinny Buzz összecsukása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A két kocsi között vacillálok, melyiket is vegyük. A lányommal egy kölcsön buzzal jártunk egy darabig, de utáltam, csupán azért, mert majd leszakadt a karom-derekam, mire összecsuktam. Vagy szériahibás volt, vagy nem tudom, de borzalmasan nehezen csukódott.


Tegnap kipróbáltam a kocsikat a brendonban és már módon kell összecsukni őket, új fejlesztés, nagyon könnyen ment.

Nem tudom, hogy csak azért mert új, vagy az új összecsukási mód miatt.



Mit gondoltok? Aki régebb óta használja, mi a tapasztalata?


Illetve nektek melyik kocsi jön be jobban és miért? A Mood talán jobbban tetszett, mert nem kagyló, kényelmesebbnek néz ki.


2015. máj. 17. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem buzz xtra van és baromi könnyű csukni,nyitni még jobban,egy mozdulattal.A buzz xtra- nak memóriahabos az ülése,szerintem nagyon is kényelmes.
2015. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekunk is buzz xtrank van, en pont a konnyu nyitas-zaras miatt valasztottam.Nem tudom milyenek a regebbi modellek, mi ujat vettunk, de valoban 1 mozdulattal megoldhato minden.

Nekem kenyelmesebbnek tunik a buzz ulese, a buzz xtra kupolaja pedig ketszer akkora mint a Mood kupolaja. Masreszt pedig "from birth inlay" is kaphato a sportreszhez, amit Mood-hoz nem lattam.Bar ez nem volt szempont, de azert orultem, hogy a Bugaboo bundazsakunk is tokeletesen passzolt hozza.

2015. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!