Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ősszel születik meg második...

Ősszel születik meg második csemetém. Esélyesnek látom, hogy ha magamra kötöm, talán könnyebb lesz kettőjükkel az élet, mintha csak karban tartanám /kiságyban hagynám. Kérdés, hogy mit ajánlatok hordozásra újszülött kortól?

Figyelt kérdés

El vagyok veszve a kendők meg tudom is én mik piacán...

Köszönöm


2015. máj. 20. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Facebook-on lépj be a Babahordozás-kérdések és válaszok csoportba. A bejegyzések közt is vannak hasznos dolgok és kérdezhetsz is. Mi szövött Nandut használunk az elejétől kezdve, de mindenkinek más az igénye. A csoportban vannak hordozási tanácsadók (ht-k) is, bátran kérdezz tőlük!
2015. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
mindenképpen kendőt,szóval másfele még ne nézelődj,majd csak ha nagyobb. és igen,az lenne a legjobb ha klubba lépnél be,ha meg párat ki tudnál próbálni akár csak egy játékbabával is,az lenne az igazi,és akkor látod neked melyik a jobb.
2015. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Be is léptem, köszi a tippet! Habár egyelőre az jön szembe, hogy mindenki kérdezgeti, jól kötötte-e fel a gyereket :D De mindenképpen hasznosnak tűnik :)


Ha valaki még szeretne tapasztalatot közzé tenni, megköszönném.

2015. máj. 20. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Újszülöttnek rugalmas kendő (kb. 7 kg-ig) vagy szövött. Mei tai-t már csak akkor vegyél, ha stabilan ül egyedül. :)

Rugalmas kendő: Liliputi (5 ezer körül már kapsz a jófogáson), Moby Wrap, JPMBB (Je Porte Mon Bebe, Zsömbinek meg Pötinek becézik magyarul), ezeket keresd elsősorban, a legolcsóbb a Liliputi, de tökéletes.

Sok sikert!

2015. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van már ilyen előre kötött kendő is csak az drágábban. vagy karikást még egyszerűnek mondják
2015. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sandrachnologic ***** válasza:
Rugalmas, karikás, szovott amk ideális újszülöttnek is. 😊 a karikast kb. 3 perc felkotni, nagyon egyszeru. 😊 nekem két hetes a babam es imádja mar most, hatalmasakat alszik benne, barhova megyunk.
2015. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, így már legalább támpontom van :)
2015. máj. 20. 17:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ha Budapesten élsz, akkor minden képpen keresd meg Ónodi ágit, vagy a hordozó-házat, mert ott mindent kipróbálhatsz, vagy ha nem Budapesten élsz, akkor kérj segítséget személyes találkozó keretében egy hordozási tanácsadótól. Nekik is van többféle kendő a tarsolyban, babát is tudnak adni, amivel kipróbálhatod magadon a babát. Ráadásul a helyes használatot is megmutatják. Youtube-ról nem ajánlom a kendő felkötésének tanulását, mert ott nem fogod látni pl, hogy a kendő mennyire laza, stb. stb.

Természetesen van még a Beli-buba babahordozó iskola, ott Túri Nagy Éva a vezető, vagy még a batyu klán hordozó iskolát is megkeresheted, bár Ők inkább a koraszülött hordozásra vannak ráállva, de természetesen a nagy babákat is hordozzák.

2015. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!