Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Most akkor milyen hordozókendő...

Most akkor milyen hordozókendőt vegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen elvesztem a hatalmas kínálat között. Néztem a nandu megkötőset, aztán látom hogy azt írják hogy ára ugyan jó de maga a kendő nem igazán. Aztán ott van az amazonas ês rugslmas vagy merev..., na meg a cybex ugo és így tovább. De akkor most mégis melyik a legjobb, nektek melyik vált be, hol vettétek és mennyiért?

Ja és újszülött kortól szeretném használni.



2015. márc. 12. 11:57
 1/5 sandrachnologic ***** válasza:
100%

Vagy rugalmasat (lilliputi, bora nagyon jok es megfizethetok)

Vagy karikast (hoppediz, bora, stb nagy a választék)


Ezeknel számolni kell, higy 9 kgnal váltani kell masra. A rugalmasnak azerz mert at anyag szovese lenyulik, a karikásnal meg mert egy oldalra terhel es fárasztó ugy.


Szovottbol a hoppediz es a didymoa nagyon jo, de borsos ara van. Az Amazonas csúszós, a nandu nehezen törik be.


Erdemes 9 kgig kihúzni egy rugalmassal vagy karikassal, es utana venni egy mei-tai-5, vagy csatos hordozót, amivel 18-20kgig hordozhatsz majd. 😊


Remelem tudtam segiteni!

2015. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sandrachnologic ***** válasza:
Ha kezdő hurcis vagy, akkor erdemesebb eloszor egyet berelnes vagy hasznaltan venned egy mar jol betört kendőt töredék aron. 😊 ki kell taapsztalni, Melyiket szeretitek majd.
2015. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak kb egy évig kellene mert mire megszületik a nagy még csak 19 hós lesz és neki még valószínűleg a hosszabb távokra biztosan szüksége lesz a babakocsira így addig úgy gondoltam a picit magamra kötöm. Szerintetek jó lesz így?
2015. márc. 12. 12:50
 4/5 sandrachnologic ***** válasza:
27%
Akkor az újszülött szukitos meitai vagy csatos is alternatíva lehet. 😊
2015. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Újszülött hordozására: szövött kendő, rugalmas kendő, karikás kendő. Rugalmas (hiába van ráírva 9 kg), nagyon max. a 7 kg, mert e fölött már nagyon nyúlik az anyag.

Szövött és karikás megtanulásához mindenképp tanácsadó kell, rugalmashoz nem.


Ha rugalmas mellett döntesz, akkor utána mei-tai, kendős hordozó (állítható magasságú és szélességű).

Újszülött szűkítős hordozókat el kellene felejteni, nem jó a babáknak. Hagyományos kenguruk sem (merevítettek, keskeny szélességűek).


Márkák szerint:

van magyar szövött is, pl. a nandu. Merev, kemény valóban

külföldi szövöttek jók, tapintani, próbálni kell és akkor ami Neked a legjobb (átlag 20 ezer körüliek)


Rugalmas kendők: ára, 9-től fölfelé - érdemes figyelembe venni, h sokáig nem lesz jó.


Nekem innen van: tündérputtony [link]

ezen kívül: liliputi (pöndörödik a széle)

bora

gremese

ezek magyarok


utána milyet szeretnél: mei-tai, ezek is ezeknél a gyártóknál vannak

2015. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!