Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Habszivacs puzzle szőnyegről...

Habszivacs puzzle szőnyegről mi a véleményetek? Szeretnénk venni a kisfiamnak, még csak 6hós lesz, de annyira megtetszett az egyik boltba, hogy gondoltam veszek neki.

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy nem csúszós? Szőnyeg helyett is lehetne használni? Meddig bírja? És mennyire köti le a kicsiket?
2015. máj. 29. 16:30
1 2
 1/15 mincayani ***** válasza:
0%
6 hósan kicsi még hozzá!!Amíg nem mászik de inkább kúszik,félrefordulhat,hanyatt vághatja magát,addig még balesetveszélyes is.Beveri magát,6 hósan elég ha csak a kiságyában van a matracon,az a tuti ilyenkor még,hidd el.
2015. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeimet sajnos nem kötötte le. Egyébként nem csúszik, szeretni szokták a gyerekek úgyhogy megéri beszerezni.
2015. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én sima habtapit vettem a gyerekeknek, olyat nem mertem, amiből ki lehet szedni a betűket/formákat. Ha 6 hónaposan még nem, de kicsit később már tuti kiszedik és általában a szájukba tömik. Csúszni nem csúszik, mi főleg kint a teraszon használtuk.
2015. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez első nagy hülyeséget ír.

6 hós kiságyba??!! Rég a fölfön kell lennie.


Mi 4 hósan vettünk azon volt a földön, szerette a sok színes kis darabot, nem csúszik egyáltalán, és ha fordul is h ütné meg magát mikor egy szivacs van alatta? Elharapni se tudja, kislányunk 15 hónapos még most is szereti rágcsálni, jól esik az ínyének.

2015. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én is vettem a fiamnak. nagyon jó. őt nem érdekli, nem szedi szét, hacsak véletlenül nem rúgja fel, akkor rágcsálja. erre figyelek, mert már az egyikből leharapott egy darabot, lehet nem nyelte le, de nem találtam meg, de nem volt baja tőle.

egyáltalán nem csúszik, jól lehet rajta kúszni mászni, nekünk előtte egy pléd volt lent, de azt állandóan maga alá gyűrte, plussz, amikor esett fele akkorát nem koppant mint a pléden, vagy a padlón. így vettem jó sokat. az egész szobája ki van rakva vele, ahol szabad a rész.

2015. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Nagyon hasznos volt számomra, holnap meg is veszem és ha most még nem is foglalkozik vele később biztos szeret, majd rajta játszani :)
2015. máj. 29. 18:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekünk szinte az egész nappaliban habtapi van. Nagyon sok esést tompított már.
2015. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy a nagyon kicsi darabokat (pl. állat szeme) kivettem belőle, és csak a nagyokat hagytam benne. Mivel még járni nem tudott, ezért elesni se tudott az 1 négyzetcentis lyukban, de én nyugodtabb voltam, hogy biztosan nem tud semmit lenyelni.

Rágcsálni nem hagynám, elég durva műanyag, ki tudja mit old ki belőle a nyál, vagy ha leharap egy darabot.

2015. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
fu imadja, 6 honaposan vettuk, most 10 honapos es most is jatszik vele...en is kiazedtem ami nagyon kicsi, illetve ha majd lesz foga, elpakolom amig nagyon ragicsal, most még nem tudja elragni, mert nincs neki...de majd akkor elpakolom es 2 eves koraban ujra megkapja mikor majd mar puzzlezik is vele..a mozgasfejlodeshez nagyon jo, es jo meleg, nem csuszik, pucolni is konnyu..
2015. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én olyat vettem ami nem több daraból áll micimackós.A fiam ahogy emelte a fejét szépen el nézegette a mintákat. Már a játszószönyegét is erre tettük rá. szereti.És nálunk is sok esést felfog. 9 hós és nem rágja csak felszedi a felét 😃 jó dolog.
2015. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!