Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Habszivacs puzzle szőnyegről...

Habszivacs puzzle szőnyegről mi a véleményetek? Szeretnénk venni a kisfiamnak, még csak 6hós lesz, de annyira megtetszett az egyik boltba, hogy gondoltam veszek neki.

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy nem csúszós? Szőnyeg helyett is lehetne használni? Meddig bírja? És mennyire köti le a kicsiket?
2015. máj. 29. 16:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyen anyagból van, csak megbízható helyről vegyed. Ha szaga van, biztos, hogy nem jó. Ha etilén-vinil-acetátból készült, akkor ezt az anyagot egyes országokban nem engedélyezik (formamid nevű oldószer lehet benne). A ftalátmentesség a habtapinál is kritérium. A habtapik ellen szól még a fulladásveszély és az elektrosztatikusság (por, piszok stb). Németül van egy elég kimerítő tesztbeszámoló: [link]
2015. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 mincayani ***** válasza:
0%
Már bocsánat ha hülyeséget írtam,de a 6 hósomnak a sima vastag paplanon akkorát koppant a feje,hogy én arra se teszem rá,csak ha ott vagyok.Most mi is ezzel a gond??Miért is van lent a helye a földön??!!Csakmert a divathóbort nagy úr,hogy márpedig az enyém is hasznal ilyen meg olyan szőnyeget.
2015. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
egyik válaszoló vagyok. nem divathóbort miatt kell a földön lennie a babának, hanem úgy az egészséges. tud fejlődni szépen. és az hogy koppant a paplanon a feje, az más, az én fiam alatt is az volt, négybe hajtva, de ez a habtapi jó. szigetel, és egyáltalán nem sírt amikor úgy esett, fordult.
2015. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi is 6 hónapos kora körül vettük meg a habtapit, s egyre nagyobb területet kellett lefedni vele, ahogy bővült a felfedezett területe.

Az egyik válaszoló biztos nem tudja mi ez, mert ezen nem tud koppanni, ez egy vastag szivacsszerű anyag. Nem csúszik. Nagyon jól tompít s amit a többiek kifelejtettek: nagyon jól szigetel, nem hideg, nem kell alá semmi, mi is szőnyeg helyett vettük.

A miénk nagy méretű, számos, nincsenek pici darabok benne. Ha nem találtuk volna ezt a csajos pink/rózsaszín mintájút, akkor nagy méretű minta nélkülit vettünk volna. Szerintem az egyik leghasznosabb dolog volt, amit vettünk neki.

2015. máj. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azért tettem a földre mert forog próbalt kúszin stb... és ez egy ágy nem tud akkora teret adni.. de te tuti jól csinálod mi vagyunk azok a divatmajom anyukák akik a földön tartjuk a gyereket...
2015. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!