Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Első baba fiú, kék babakocsija...

Első baba fiú, kék babakocsija van. Második kislány lesz. Vennétek másikat?

Figyelt kérdés
Nem akarok másik babakocsit venni. Ez sem volt új, amikor vettük, de megszerettem és semmi szükségét nem érzem a cserének. Gáz, hogy igazi, pasis babakocsiban lesz a kislányom? Én nem érzem annak, de ismerősök kérdezték, mikor cseréljük le. Szerintem teljesen felesleges, korrekt ez a mostani, semmi baja.
2015. jún. 27. 12:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Én nem. Szeretem amúgy is a kék színt, a babának meg tök mindegy milyenbe fekszik. Azok az emberek meg marhára nem tudnak érdekelni, akik esetleg fiúnak nézik a lány gyereket. :D
2015. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Én sem vennék másik babakocsit, simán eltologatnám a kiscsajt a kék kocsiban.

Mi sötétzöld babakocsit vettünk, kiszolgálta a fiamat és utána a 2 kislányomat is, eszembe sem jutott lecserélni.

2015. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Én az első terhességkor vettem egy használt babakocsit, ami mindhárom gyerkőcöt kiszolgálta :) 2 lányom van és 1 fiam. Nem problémáztam ezen :)
2015. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
7%
Azt írod, hogy lenne rá pénzetek. Akkor én újat vennék. Ha egyszer kislány, akkor legyen mindene szép kislányos, nekem az a lényeg, hogy a gyerekeimnek meglegyen mindene. Azt megérteném, ha nem lenne rá pénzetek, de így hogy van, én nem sajnálnám rá.
2015. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy a gyereknek, hogy miben fekszik. A fiamnak egy sötétkék holdacskás-csillagos babakocsit vettem azzal a felkiáltással, hogy ez jó lesz majd a kislánynak is (ha esetleg a következő baba kislány lesz). Mondjuk ha továbbra is ennyit használjuk a babakocsit mint most (egyszer volt benne), akkor végképp teljesen mindegy milyen színű.
2015. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
En nem vettem ujat a masodiknak, aki kislany lett. Teljesen jol elvolt a kek kocsiban.:-) Tettem ra egy rozsaszin pledet es kesz. Nem szolt erte soha senki, es tobb kislanyt is lattam mar kek kocsiban.
2015. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
13 vagyok, bocsánat az lemaradt hogy sötétkék volt a babakocsi :)
2015. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Kislányomnak kék-drapp babakocsit vettünk, mert uniszexet akartunk, nekünk a kék uniszex szín. Egyébként teljesen rózsaszín cuccban is nézték már fiúnak, de ez nem igazán érdekel.
2015. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nem vennék. Zárójelben megjegyezném, hogy amikor a kislányomat hoztuk haza a kórházból a takarítónéni megkérdezte, hogy kisfiú-e, annak ellenére, hogy lila virágos anorák és pink színű sapi volt rajta.
2015. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ha a Disney hercegnőknek jó a kék, akkor egy kislány babának is. :-)
2015. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!