Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mindenképp multifunkcionális...

Mindenképp multifunkcionális babakocsit szeretnék, de milyen márkájút válasszak?

Figyelt kérdés

Mindenképp nagy kerekeket szeretnék hátra, elől lehet bolygós, kisebb. Mindegy hogy 3 vagy 4 kerekű. Annyi márka van, hogy fogalmam sincs melyik a jó.


Előre is köszi a segítséget!



2015. júl. 1. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha én újrakezdhetném, nem vennék multifunkcionális babakocsit. A mózest egyáltalán nem használjuk, van egy kendőnk, azzal járunk mindenfelé, imádja ő is, én is. A sportrészhez még kicsi. Az autós hordozóban sokat nem lehet, mert egészségtelen a gerincének. Emellett én nem is találom olyan biztonságosnak, mint egy kifejezett autósülés, szóval azt is le fogjuk hamarosan cserélni. Egyszóval egyszerűbb lett volna 0-18 as autósülést meg kendőt venni, meg majd ha ülni tud, akkor egy sportkocsit és ennyi.
2015. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menj el egy boltba, és bámészkodj! Állj mellé, néz meg, melyik milyen magas, mennyire stabil, mennyire tetszik, és milyen ára van. Na, ekkor lőjj ki magadnak pár db-t, és szerintem szűkítsd azokra a kérdésedet.

Nekünk egy -sokak által sokszor leszólt- pierre cardin-ünk volt, tökéletesen meg voltunk elégedve vele.

2015. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk peg pérego-nk van,de annak elég húzós ára van.A baby lux fenix kocsikról is jót hallottam.
2015. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha sokat jársz gyalog, vásárolsz is, kirándulósak vagytok, utazgattok, várost néztek, mindenképpen jó egy multifunkcionális babakocsi. Nálam ezek szempontok voltak, így egy könnyű, alul nagy rakodóterű, nagy kerekű mózeskosaras, autósüléses babakocsit vettünk. Még az ásványvizes palackokat is azzal hordtuk, vonatállomásokon könnyű volt emelni, az erdei utakat is tökéletesen bírta. Mivel állandóan gyalogosan voltam a babával kezdettől fogva, nem én cipekedtem, hanem a kocsi, a gyerek játékai is elfértek benne jól vagy bármi, amit vinni kellett. Ha megvannak a szempontjaid, aszerint keressél, hagyj időt magadnak, hogy átgondold aztán, melyik legyen az. A nagy kerekű kocsiknál is az első bolygósított szokott lenni.
2015. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: te milyet használtál? Nekem is eléggé szaladgálós kocsi kellene. Már van egy 2,5 éves kisfiam, őt meg aztán megkötni sem lehet, így tuti sokat fogunk sétálni.

2015. júl. 1. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Abc design cobra vagy mamba. Könnyű könnyű irányítani nagy pakolo rész jó nagy mozes és sport rész... mindkettő jó választás. :)
2015. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!