Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan autót amibe...

Mondanátok olyan autót amibe belefér a 3 gyerekülés? Olcsóbbra gondolok használt autót vennénk.

Figyelt kérdés
Azért írtam ide,mert itt azért több az anyuka
2013. jan. 6. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyterűekbe belefér három ülés, pl.: VW Sharan, Seat Alhamra. Nem tudom mennyit szántok rá, de 12 évesek 1milla körül vannak,e fölött rohamosan csökken az áruk, az Alhambra még olcsóbb, viszont a világból kimennek...
2013. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk egy VW touran -k van ebbe bele férne 3 gyerekülés hátra. nekem meg egy peugeott 307-em van szerintem ide is elférne 3 gyerekülés.
2013. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
...csak nem tudom középen hárompontos-e a biztonsági öv?! szerintem nem, ez akadály lehet...
2013. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan 10 év körül tudtok már venni 6-7 személyes autókat, mindegyikbe befér. Ja és ezeknek 1 milla körül mozog az áruk. Nekünk egy nissan primeránk van, abba is befér 3, jóval milla alatt volt.
2013. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit takar az olcsóbban?És milyen típusú ülések?Mert pl. a 15-36-os kategória jobban elfér,mint a kisebb kategóriás,vagy a hordozó.Nekünk egy Toyota Corolla Versonk van,az 7 üléses(ám cseppet sem olcsó kocsi)3 gyerekes
2013. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Peugeot Partner van, abban elfér hátul egymás mellett. Nekünk is 3 gyerekünk van. De ebben sem bármelyik fajta ülésnek van elég hely, csak a keskenyebbek. Nekünk Concord Trimax üléseink vannak. Fontos, hogy ehhez még nagy méretű csomagtartó is párosul, 5-ünknek elég sok a cuccunk, ha elindulunk valahová, akár csak egy hosszú hétvégére. A Partnerbe 5-en elfértünk 1 heti cuccal, 2 babakocsival.

Úgy könnyebb a helyzet, ha 2 gyerekülés 1 ülésmagasító kell csak.

Valaki írta a Peugeot 307-eset. Szüleimnek az van, és abban nem fér el, kipróbáltuk.

Vásárlás előtt le kell mérni, és ki kell próbálni.


Főnököm szintén 3 kisgyerekes, neki VW Sharan van, abban is elfér. WV Golf/Bora/Jetta/Passat ill. Skoda Octavia - ezekben nem fért el (szintén tesztelve).


Én még amiről azt hallottam ismerősöktől, hogy elfér benne 3 ülés: Fiat Multipla, Citroen Xara Picasso, Berlingo.

2013. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!