Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Multifunkciós babakocsi 100...

Multifunkciós babakocsi 100 ezer forint alatt?

Figyelt kérdés

Olyan babakocsit keresek, aminek az árában van hordozó is, mózes is (az autós hordozó utazásbiztonsági minősítése nem igazán szempont, nincs autónk, néha-néha megyünk csak kocsival a nagyszülőkkel, inkább itthon használnánk, illetve a babakocsi vázára rátéve).

Háromkerekű babakocsit határozottan NEM szeretnék, viszont az olyan jöhet, aminek az első kerekei közelebb vannak egymáshoz, mint a hátsók.

Nem bánom, ha nem olyan extra könnyű, mert ugyan buszozni fogunk időnként, de elbírom, csak legyen jó fogása és átérjem (mondjuk elég rövid végtagokkal áldott meg a sors, úgyhogy nem baj, ha nem batár nagy a kocsi).

Ami nagyon fontos, hogy ne valami szétesős, rozoga cucc legyen, valahogy az ilyen jellegű használati tárgyak engem előszeretettel találnak meg, nem tudom miért, úgyhogy jól jönne sok sok vélemény egy megbízható, nem bóvli babakocsi megtaláláshoz, amelyik bírja az én tank-közlekedésemet is :D Mondjuk földúton nem fogom használni, de azért azt sem mondanám, hogy garantáltan mindenhol tükörsima lesz a járda.


2015. júl. 23. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk espiro vector air van, használtan vettük 45-ért, minden kiegészítővel, 3 féle ülővel, stb. Én imádom. Könnyített váz, laposra csukható, ezért beépített szekrényben tárolhatom ha épp nem használom, így-úgy-amúgy tekerhető, nagy kerekek, egy kézzel irányítható (ez boltban előny), és nem szétesős, hisz már a harmadik gyereket szolgálja ki és kutya baja. Én sem vagyok finomkodó, terheljük rendesen :D
2015. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen.

2015. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem első gyereknél Baby Lux volt (lengyel). Tudom, sokan szidják, én elvoltam vele, szerettem, azért cseréltük le a másodiknál mert nem fértünk volna el négyen plussz a babakocsi a Suzukiban. :)


Másodszor használtan vettünk egy Graco Quattro Tours-t. Hát és és föld a kettő! Imádom! Ha nyári baba lesz akkor még a mózes sem annyira fontos, onnantól hogy azt kinőtte én elég sokáig az autósülésben vittem sétálni (tudom, nem jó a hátának, de az meg a babának ha nem felém néz), most ült át a sport részbe. Egy kézzel irányítható, hatalmas a kosár része, jó hogy van tálca babának és mamának is, imádom hogy a napvédője ennyire mozgatható, bárhonnan süt a nap, meg tudom oldani hogy ne érje a gyereket.

Újként elég drága, de simán megéri használtan is.

Ja, és panelban lakunk, vagyis főleg betonon használjuk, de heti egyszer földúton is megyünk vele, nagyon jól bírja. Új típusú Suzuki Swift-be épp-hogy befér, volt olyan hogy egyszer-kétszer ki kellett venni és újra betenni mire eltaláltuk úgy hogy le lehessen csukni az ajtót. :-) BKV-n mentem vele, de nem emelgettem, alacsonypadlósra szállok csak fel. Egyszer segítenie kellett a kalauznak a vonatnál, hááát, azért az necces, de szerintem minden ilyen babakocsinál ez lenne. :-D

2015. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

Ha használt is szóbaön, akkor itt van egy, ami megfelel a kritériumaidnak:

[link]


De újonnan is van több is, mind 100 alatt:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Bebetto multifunkciós babakocsikat, nagyon jó minőségűek!
2015. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk adbor arte van. 82 volt úgy h a váz hordozó mózes sport rész szúnyoghàló esőhuzat pelenkázótáska. Mi nagyon nagyon szeretjük. Első kerekek bolygós de fixálható. Jó a rugózása könnyű tolni könnyű átszerelni. Csak ajánlani tudom.
2015. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Használt Peg Peregot választanék a helyedben.
2015. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
imádom az ABC design kocsikat, a Mamba négykerekű, nekem tetszik. Nekünk Cobra van, az 3 kerekű és nagyon - nagyon szeretem. Használtan 100 alatt megvan.
2015. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Bebetto kocsikat ajánlom.

Mi már 9 hónapja használjuk, de most is imádom.

2015. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Bebetto

- Luca: 90e [link]

- Pascal: 95e [link]

- Flavio: 100e [link]

- Nico plus: 90e [link]

2015. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!