Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért sír a babakocsiban?

Miért sír a babakocsiban?

Figyelt kérdés
8 hetes kisfiam minden séta alkalmával,egy bizonyos idő után sírni kezd és nem hagyja abba.:( Kb. 2 hete csinálja ezt,addig elvolt benne. Mi lehet az oka? Járt már így más is? Olyan rossz,hogy nem lehet vele sehova menni,sétálni...

2015. júl. 22. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Melege van?

Próbáld meg megfordítani, tehát hogy hasra vagy hátra.

2015. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom.

Próbáltam hason is,háton is...sír ...

2015. júl. 22. 13:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Első lányom addig csinálta ezt, amíg meg nem tanult ülni...

Pedig mindent kipróbáltam, de utált babakocsizni!

Szerintem ez teljesen babafüggő.

Második lányom meg az első perctől szereti.

Természetesen te is bevethetsz pár ötletet (háton legyen, hason legyen, ha lehet állítani a babakocsin, hogy a mózes jobban ringatózzon, akkor azt is beállíthatod, vagy épp ellenkezőleg - állíts stabilabbra, vagy tegyél a mózesban a baba köré takarót, amivel úgy érezheti jobban biztonságban van, csak kevés időre vidd ki, és napról napra csak kicsivel emeld a babkocsizás "adagját").

2015. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnál volt egy időben. De ő akkor kb 4-5 hónapos volt. Nézelődni akart de akkor még nem tudott ülni. Próbáld meg oldalt fektetve. Lógass le játékokat neki.
2015. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket :) Csak fura,hogy azelőtt elvolt benne,olyan jókat aludt.
2015. júl. 22. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a hordozást, amikor már nem szeret a babakocsiban, az enyémnél csak az vált be.


Elindultunk babakocsival, és amikor már sírdogált, magamra kötöttem.

2015. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos hordozókendőm nincs,kenguru van,de abban sem maradt el legutóbb próbáltam,de majd próbálkozok még. Csak ahhoz is meleg van.
2015. júl. 22. 16:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos továbbra sem marad el a kenguruban sem :(
2015. júl. 28. 16:39
 9/9 A kérdező kommentje:
Már 13 hetes,de a helyzet nem javult,sőt :( Jóformán bele sem lehet már tenni a babakocsiba,üvölt :(
2015. aug. 31. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!