Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » GRACO babakocsik! -ki mit...

GRACO babakocsik! -ki mit mond mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
főként az érdekelne ,hogy nem-e nagyon alacsony a kocsi,nem alacsony anyukáknak való-e inkább?(a képeken úgy tűnik ugyanis)illetve mit gondoltok a kicsiknek a belső szűkítés nem zavaró,nem "szorítja be őket"?nem korlátozza a mozgásukat,nem túl szűk?

2015. júl. 30. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyik?

Nekünk graco symbio volta 186 cmes párom és az 190 cm magas bátyám is ( nekik adtuk mikor jött az unokaöcsém) kényelmesen tolta. Mi imádtuk.

2015. júl. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Graco mirage van. A férjem 190 cm magas, és mivel ő van gyeden, ő tolja az esetek 90%-ában. Néha belerúg a hátsó kerekekbe, de ritka eset, akkor volt gyakoribb, amikor műtve volt a lába (Murphy-törvénye). Pont azt néztük, hogy milyen jó, hogy ezt vettük, mert mennyivel magasabb mint a többi, amit néztünk neten. A fiunk is szereti. Ebben van ilyen "szűkítő", de nem zavarja. Mi elégedettek vagyunk vele.
2015. júl. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem Graco Quattro Tour van komplett szett. És egy Graco Mirage. Szerintem magas embernek is jó, ahogyan néztem közepes méretű a tolókarja. A belső szűkítő elég puha, nem zavarhatja a babát. legalábbis nekünk pha van.

Én ajánlom ezt a márkát, jó strapabíró!

2015. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem írtam típust mert több is érdekel,illetve van amiről nem írta a hirdető,hogy melyik típus,

de a válaszok nagyon hasznosak voltak,köszönöm.

a "szűkítés" miatt még tipródom azért..:)

2015. júl. 30. 23:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Graco Quattro tour és Mirage is van nekünk. Imádom! Mindkettő nagyon jó kocsi. Nekem speciel állítható tolókar magasságú mindkettő, mert én pici vagyok, de tolta már magas ember is, és nem volt vele gondja. Legalábbis nem mondta. :)Szeretem a nagy kosarakat alul. :)

Én mindkét típust imádom. Ajánlom neked is őket!

2016. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5/5-ös vagyok. A szűkítő tényleg puha, nekünk sem volt gond vele.
2016. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!