Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hauck Malibu Xl, Graco Evo...

Burnee kérdése:

Hauck Malibu Xl, Graco Evo Trio vagy Lorelli Luna? Ezekről a babakocsikról érdeklne vélemény! Ti melyikt vennétek? Amit tudni kell: városi használat, emeletre cipelés lift nélkül, pici anyuka, magas apuka, vélhetően nagy baba. :-)

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Hauck kocsit megegyszer biztosan nem veszek. Egyszer megjartam vele. Kicsi,keskeny fekvofelulet es allabdoan beleakadt a labam a hatso fekbe. Borzaszto. Eladtam es vettem ujat.

Sajnos mar mastol is hallottam ezeket a problemakat mas hauck tipusrol. En eloszor mar biztosan kiprobalom azaz tologatom az uzletben es azutan dontok. Eppen ezert csak szemelyesen veszem meg latatlanban nem mert tobbet bukhatok vele mint nyerhetek.

2015. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megkérdezhetem, hogy mikor vetted és pontosan melyik tipust? Mi kiprópáltuk mind a három kocsit, látatlanban mi sem merünk venni, azért ahhoz elég drágák ezek a járgányok sajnos.
2015. aug. 3. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!