Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok novemberi babának? Mózesre szükségünk lesz?

Figyelt kérdés

Babánk október végén, november elején születik majd és bevallom kissé elvesztem a babakocsi választékban.


Olyat szeretnék, ami

- babakocsi + autós hordozó (+ mózes?? a párom szerint nem kell, én nem tudom, hogy kell-e)

- nem túl nagy, kis méretre csukható (Suzuki Swiftünk van)

- bkv-n könnyen használható

- stabil

- könnyű tolni

- esetleg van hozzá szúnyogháló, esővédő

- olcsó (max. 60.000 körül)


Létezik egyátalán ilyen? Mit tanácsolnátok?

Előre is köszönöm!



2015. aug. 4. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én is hasonlot keresek,most a bebetto nicoval szemezek,de mózessel(anélkül 60ban van)

ami fontos nekem h sportrésszel együtt lehessen összecsukni

[link]

2015. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amíg nem tud ülni mózes kell.
2015. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Még fontos lenne, hogy forgatható legyen a tolókar, hogy pici babának még lássam, ha meg nő, akkor ő lássa a világot. :)


Illetve, hogy el is férjen benne. Neki is kényelmes legyen, ne csak nekem...

2015. aug. 4. 19:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Peg Perego Pliko P3 van.Én nagyon szeretem.Van hozzás mózes,hordozó és sport rész is.Suzuki Alto a legkisebb autó amiben szállítottuk,és befért.Jelenleg nincs kocsink,így sokat buszozok vele,de nem jelent gondot.Januárban született a lányuk,bírta havas,sáros,esős időt is.Esővédő van hozzá.A tolókar nem forgatható,de hordozó részei mind 2 irányba felrakhatóak.Az egyetlen kitétel aminek nem felel meg,az ára.Mert újonnan 250 ezer.De használtan már lehet baráti áron találni.Ami hasonló ehhez a Baby Lux Fenix,az árban nagyjából 60-80 ha jól tudom.Kinézetre olyan mint a Peg Perego,de használatban nem tudom.Kacérkodtunk vele,hogy olyat veszünk.
2015. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
A BKV-n egy babakocsi sem használható, mondjuk ez nem a babakocsik hibája. Oda csak hordozókendővel vagyok hajlandó menni.
2015. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a nico-nál a sportrész megforditható nem a tolókar,ill. a nico plusz amihez mózes is van,használtan ki lehet fogni 60ért
2015. aug. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Szerintem ilyen árkategóriában használtan tudsz majd venni. Én a Britax (römer) b smart 4 et ajánlom. Lapra csukhato, sajnos nem kis helyet foglal, a suzuki egesz csomagtartojat beterítené szerintem. Ehhez viszont nem kell mózes, mert teljesen ledönthető a háttámlája, van hozzá esővédő, max. Bundazsákot kell hozzá venni. Bkv-t még nem próbáltam vele, szerintem max. Segítséggel tudsz fel es leszallni.

Most akciós, 72 e ft a piros, en ezt vettem,mert unisex.

Előnyei:

- megfordítható ulőrész ( en is tolokarosat akartam, de rajottem, hogy ha megfoirditom, akkor hatul lesznek a bolygo kerekek es nehezen lehet iranyitani), nagyon konnyu, 9 kg os babammal egy pillanat

-4 kerek,elsok bolygosak, helyben megfordul

-nagy kosár

-nagy és bővíthető kupola

- 4 fokozatban dönthető a háttámlája

- állítható a tolókar

Nemcsak városban, terepen is nagyon jó. Két év gari van a kerekerire.

Autós részt és mózest ( ha akartok) használtan már lehet venni hozzà jó àron.

Ez a harmadik babakocsim,szerintem egy álom ;)

Pici babának majd kell bele babakocsi szűkítő.

2015. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi az eddigi válaszokat!


Ma véletlenül futottam bele ebbe a kettőbe. Mondanátok róluk véleményt? Árban belefér (szoszo), nagyon sok mindent tudnak, de szakavatott szem lehet, hogy kiszúr egy-két bibit. Pl. anyukám meg van róla győződve, hogy a kemény falú mózes nem jó, csak a puha, amit belefektetek a sportrészbe... ez mennyire igaz?


[link]


[link]


Ha jónak tűnik mindkettő, akkor inkább melyiket? Melyik a szimpatikusabb számotokra?


Előre is köszönöm! :)

2015. aug. 6. 23:37
 9/12 anonim ***** válasza:
az elsőnél normális neve sincs a babakocsinak,szoval potalkatrész szempontjábol késöbb hogy fogsz keresni milyen kocsihoz kell alkatrész,kerék,stb?
2015. aug. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem szinte egyformának tűnik a kettő kocsi. Az első Raf Pol babakocsi.


Nekünk merev falú volt a mózes, mi imádtuk.

2015. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!