Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkázó táskát...

Milyen pelenkázó táskát ajánlanátok? Esetleg képpel! Első baba érkezik, nem tudom milyenre lesz igazán szükségünk?!

Figyelt kérdés
Köszönöm
2012. jún. 11. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk egy ilyen van, újonnan nem olcsó, de tele van johnsons termékekkel, úgy viszont talán megéri. Sok kis zseb van benne, és a kihajtható pelenkázórész is hasznos :) És persze strapabíró, a mienk már 10éves :)

2012. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Képet sajnos nem tudok, de mindenképpen nagy méretű, több rekeszeset válassz. Nem árt ha van rajta egy vízhatlan rekesz.(használt pelusnak, vizes ruhának stb...) Ha babakocsi szettet veszel majd, általában kapható pelenkázó táska is. Praktikus ha van hozzá pelenkázó lap. Én pl nem szerettem a táskát, most pelenkázó hátizzsákot vettem. Ehhez van még a fentieken kívül thermo tartó (cumisüvegnek, italnak), cumitartó tasak, elsősegély csomag, szennyes pelusnak külön zseb+eldobható zacskó is. Imádom.

Erről találtam képet :


[link]


Sajnos elég drága, de 3 év gari is van rá, és én ennél praktikusabbat(számomra)nem találtam, pedig jópárat kipróbáltam.

2012. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen nagyobb, több rekeszes táska megteszi. Erre is igaz az, ami a többi babás dologra, hogy csak azért mert "babacucc", jóval drágább, mint egy hasonló táska, ami nem kifejezetten pelenkázótáska. Ráadásul nekem nem is tetszenek a pelenkázótáskák, olyan slampos kinézetük van, amelyikeknek nem, azok meg irreálisan drágák, úgyhogy befogtam egy régebbi nagyobb válltáskámat, ami mosható (ez fontos!).
2012. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a babakocsihoz nincs, csak hordozóm van hozzá!
2012. jún. 11. 19:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elöttem szólóval. Bármilyen nagyobb, rekeszes táska megfelel. Nekem adtak a babakocsihoz, így azt használom most, de az első lányom kocsijához még nem volt pelenkázótáska. Vettem egy nagyobb táskát, és abba pakoltam.
2012. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, hogy nem kell kifejezett pelenkázótáskának lennie, csak legyen elég nagy, több rekeszes.

Én a koszos pelusnak mindig tartok a táskában nejlonzacskót - így szükségtelen a vízhatlan rekesz. Pelenkázólap sem kell, a gyógyászati segédeszközboltokban illetve a legtöbb gyógyszertárban kapható dekubituszlepedő fillérekért, azt szoktam pelenkázó alátétként használni, ha koszos lesz vagy elhasználódik, kidobom.

A jó pelenkázótáskába elfér néhány pelus, popsitörlő, váltás ruha, textilpelus, meg olyan fontos babakozmetikumok, mint pl. nyáron a naptej és hasonlók. Na meg az általam az előbb említett nejlonzacskó, dekubituszlepedő, ha nem anyatejes a baba, vagy már nagyobb, akkor cumisüveg, csőrös pohár, babavíz vagy amit épp szerettek, nálam a nagyobb gyerkőc számára mindig van kis rágcsálnivaló is benne, plusz magamnak pl. melltartóbetét, ilyesmi.

2012. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


3 gyerkőcöm van így tapasztalatom is van a témában.

:)

A "gyári" pelenkázótáskák semmire nem jók, csak drágák.


Nem fér el bennük semmi :(


Én egy oldaltáskát választottam, többrekeszest, több cipzárral, hogy az én holmijaimat is el tudjam tenni (pénztárca stb...)


Nekem fontos volt, hogy keresztbe tudjam tenni a felsőtestemen, mivel így sokkal könnyebb bármit is csinálni, nem kell fogni, igazgatni ha lecsúszott.


Most egy Daniel Ray táskám van. 5900 ft-ért vettem és később is fogom tudni használni.


Ha így rákeresel a google kiadja. az első sorban lévő fekete színű (nem az, de pont olyan) :)

2012. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. jún. 11. 20:30
 9/10 anonim ***** válasza:

én innen rendeltem:

babakocsicentrum.hu


Szerintem nagy, és jó. Ha gondolod küldök e-mailben képeket.

2012. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Herceg Kitti válasza:

Szia! Én a második babánál már ezt választottam:

[link]


Van hozzá pelenkázó lap, ezt le lehet csatolni, így én még a túrák alatt vagy benzinkúton is simán tisztába teszem. Termosz és pléd is van benne, és sokrekeszes.

Na és persze csajos, így később lehet használni.:-)

2012. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!