Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi okból adja el valaki a...

Mi okból adja el valaki a babakocsiját fél év használat után?

Figyelt kérdés
Több olyan hirdetést is láttam, hogy alig használt babakocsi eladó.
2015. aug. 12. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdett hordozni és rájött, hogy jó?

Nem szerette, mert... kicsi a csomagtartója, rossz a kerek, nem jó a fogantyú, nem bolygósítható, túl merev, stb.

Megszorultak anyagilag és ez egy relative felesleges dolog?

Későn vették amúgy is, a gyerek elkezdett járni és már nem lehet beletuszkolni?

Jön a második baba és inkább testvérbabakocsit vesznek helyette?

Költöznek külföldre és nem akarják magukkal vinni?

...

most hirtelen csak ennyi ugrott be :)

2015. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
mi pl. azért adtuk el első hónapba,mert ne bolygós volt és utáltam. meg van aki hordoz,vagy nehéz a babakocsi vesz egy könnyű sportot stb
2015. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
vett egy jobbat
2015. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Én azért adtam el, mert ócska volt és vettem egy sokkal jobb sportkocsit.
2015. aug. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi megvettük, de elegem lett 2-3 alkalom utána z akadályokból és a korlátokból, úgyhogy vagy mindenhova autóval járunk amúgyis, vagy hordoztam kendőben, majd beülősben. Amikro már nem bírtam, akkor meg már esernyőkocsi kellett.

Itthon altattam a mózesében és ennyire volt használva a kocsink. Persze én is olyat vettem, ami mózes, meg sport ülés, meg esővédő, napernyő, kupola, téliesítésre lábzsák stb stb stb. Még egy gyereket megvárok vele aztán eladom én is, hülyeség volt nekem megvenni úgy érzem, de ezt nem láttam előre.


Egyébként sokan több kocsit is kapnak, vesznek, örökölnek és egy sem biztos, hogy kell (mint nekünk).

2015. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi azért adtuk el, mert elég nagy, és súlyos volt. A párom rendelte külföldön, gyönyörű kis kocsi volt, igazi lányos, pöttyös szinben, és télen nagyon jó szolgálatot tett, stabil, védte a babát a hidegtől, és a széltől, bármikor ki tudtam benne vinni. Aztán jött a tavasz, és már nagyon untan cipelni a másodikról, ráadásul a kislányom hamar felült, igy 7 hónap után eladtuk, és sport babakocsit vettünk helyette.
2015. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönet minden válaszolónak!
2015. aug. 13. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!