Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tényleg nékülözhetetlen a mózes?

Tényleg nékülözhetetlen a mózes?

Figyelt kérdés

Fiam téli volt,és "csak" egy TS babakocsink volt,aminél mig pici volt,a hordozoban vittem ki,rövid időre nem órákra.(akkor még nem is voltak ilyen babakocsik mint most,hogy mindenféle plusz tartozék van hozzá)

Most is téli babánk lesz,vehetek uj babakocsit mert a mózes feltétlen kell??


2015. aug. 17. 09:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a fiam nyári baba, vele nem volt mózesem, viszont vízszintesig dönthető volt a kocsi. A kislányom őszi, neki vettem mózest, sokat voltunk kint, mert akkor már ovis volt a kisfiam, reggel-délután vittük, hoztuk. nagyon szerettem, mert védve volt az időjárástól benne. Ha nem vagytok kint sokat, akkor nem feltétlen fontos, csak legyen teljesen dönthető a kocsi, és megfelelően téliesíthető. (Lábzsák, esővédő)
2015. aug. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt mózeses kocsim,de 4 hósan kinőtte a fiam,58 cm- el született.Most ismét babát várok,de nem mózeses kocsit veszek,hanem olyat ami vízszintesig dönthető és megfordítható az ülés.

Ezt néztem ki:

[link]

2015. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha rákattintasz a képre,meg tudod nézni az összes fotót.
2015. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyerekem van egyiknek sem volt mozeskosara,csak egy tejesen leengedhetö normál babakocsi .
2015. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!