Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Esernyőre csukható vagy kenguru?

Esernyőre csukható vagy kenguru?

Figyelt kérdés

Bölcsődébe való szállításhoz kellene. A jelenlegi babakocsi nagy böhöm, nehezen férnek el mellettünk az utcán, tömegközlekedési eszközre meg esélytelen felrakni (nehéz és nagy).


Hordozóban/kenguruban még nem volt. Ez a lehetőség is megfordult a fejemben. Kb. 80 cm és 10 kg a gyerek.

Hogyan lehet kipróbálni, hogy ő egyáltalán megmarad-e benne? Elől vagy hátul jobb?

Ha én 50 kg vagyok, egyáltalán mennyit tudnék ekkora súllyal lesétálni? (Átlagos állóképességgel)


2015. szept. 4. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

10kg-s gyereket hátul lehet hordozni különben megszakadsz...

egy csatos hordozót ajánlok erre a célra,pl liliputi vagy manduca.


Ha van hely tárolni a bölcsiben a babakocsit akkor az is jo.

2015. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Julie S ***** válasza:
Csipon is hordozhatod karikas kendoben.
2015. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tömegközlekedés miatt sztem is praktikusabb egy csatos hordozó a babakocsinál. Annyi a hátránya,h meg kell tanulnod felvenni.

Nekünk Babóca csatos hordozónk van. Nagy előnye,h a gyártó 30 napos visszafizetést vállal, minden indok nélkül. Tehát ha nem válna be, visszakapod a pénzed, így nincs veszíteni valód. A súlytól ne félj, annyira jól van(nak) kialakítva,h meg sem érzed. Én 58 kg vagyok, a babám 11, de mintha egy könnyű hátizsákot cipelnék.

A használati útmutatókban pedig fel van tüntetve,h mekkora babát hol lehet hordozni.

2015. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háti hordozó nagyon jó, de át kell gondolni, belefér-e még télen is beöltöztetve. Plusz viszed a gyerek cuccait a bölcsibe a válladon a saját táskáddal együtt, esetleg úton haza beugrasz a boltba is. Én babakocsit választom, ha hosszú útra megyünk, és valahogy mindíg fel van pakolva cuccal is. :) Ha a 4.re kell fellépcsőzni, akkor csak hordozó. Én max 30percig bírom a súlyát sétálva- 14kg. Nem tudsz kölcsön kérni egyet kipróbálásra?
2015. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!