Melyik a legjobb kenguru?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni kengurut de alig van köztük különbség. Szeretném ha tartaná a fejét a kenguru amikor elalszik hátul keresztezve legyen a csat és úgy is bele tudjam tenni a 8 hónapos lányomat hogy rajtam van
2015. júl. 9. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

A kenguru tartása nem egészséges. Olvasd el ezt és szerintem érdemes figyelembe venni a felsoroltakon kívül ezeket a szempontokat is:

[link]

2015. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező inkább a csatos hordozóra gondolt a leírás alapján.

Egyébként maga a kenguru sem annyira egészségtelen, mint a hogy beállítják. Én pl az ortopédust kérdeztem meg mielőtt vettem volna, a lényeg, hogy hogyan mennyit használod és mikor. Természetesen pici babának aki még a fejét testét nem igazán tudja tartani nem jó, hiszen csak csuklik benne, de egy nagyobbnak már kényelmes. Az enyém is inkább csatos hordozóra hasonlít,mint a sima egyszerű kenguruhoz,mert ez tényleg terpeszben tartja a lábát, a fejénél meg tudom támasztani (ha szükséges) és nekem is hátul keresztezett, állítható méretű mindenhol, alul felül, középen. Nekem ez picit egyszerűbb a kendőnél :), de a sima egyszerű kenguru az nekem sem jött be, kaptam egyet kölcsön, mindig attól féltem kiesik belőle :)

2015. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is csatos hordozót használunk, Liliputi-nál vettük. Szeretjük. Most 13kg-s nagyfiú, de még simán el van benne, ha sokat kell BKV-zni :)
2015. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elnézést de olyan anyagból kitalált hordozót nem szeretnék venni. Nekem az nagyon nem nyerő. Én se voltam eddig oda ezért az egész hordozós dologhoz de szeretnénk egyet libegőzni és babakocsival macerás lenne. Egy egész napot lenne hordozóban utána már csak akkor használnám amikor vásárolni megyünk a boltba. Eddig mindig úgy volt hogy az autós üléses hordozót raktam a bevásárló kosárba de mindig kikérette magát és nagyon kevés bevásárló kocsiba fér bele. Annyi hogy ülni még nem tud. Állni szokott és tudja tartani a fejét
2015. júl. 9. 21:12
 5/8 A kérdező kommentje:
de most már tudom hogy ha veszek egy kengurut akkor a lábára kell figyelni
2015. júl. 9. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt jó szívvel ajánlom. Elöl és hátul is hordozhatsz vele, van külön kis fejtartó mindegyiken, ha elalszik, csak felcsatolod és tartja a kis fejét, simán állítható minden paramétere, ezért nálunk pl. apa nagy kedvence, ha nem lenne muszáj, akkor is ebben viszi mindenhová, annyira imádja, ahogy hozzábújik a fiunk :) Az összes gyereknek vásárolt holmi közül ez a család nagy kedvence :)))) Nagyon szép színekben van, és használat után is jó áron tovább tudod adni, mert megbízható márka, és jó állapotú évekkel később is. Mosható.

[link]

2015. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezért mondjuk a csatos hordozót, mert az hasonló,mint a kenguru csak jobban tart. A kendőt én sem szeretem. Volt, de nem jött be.
2015. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Gremese csatos hordozónk van, alvócsuklyával felszerelve. Mielőtt vettem, megkérdeztem az ortopéd orvosunkat, aki azt mondta bármelyik jó lehet, a lényeg, hogy nagy terpeszben legyen a gyerkőc lába (békalábtartásban).
2015. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!